Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tinderen még mindig ugyanaz a...

Tinderen még mindig ugyanaz a helyzet? Tehát, hogy a nők és a felső 20%-ba tartozó pasik profitálnak csak az appal, a többi ember (pasi) számára, csak időpocsékolás?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt, mert pár hónapja lejöttem Tinderről, mert fél év alatt SEMMI sem jött össze. Mivel eleve be sem jelöltek, csak a csúnya nők. Nekem meg abból már elegem van.


Szal, aki nem magas/jóképű/sportos annak van valami módszer, hogy túl nagy erölködések nélkül is lehessen vállalható csaja? Ugy értem, hogy pl ne kelljen kondiba rohadnom éveket, rengeteg időt/pénzt/energiát de legföképpen fájdalmat és küszködést beleölve a dologba, hanem csak egyszerüen "vadászmező váltással" megoldódna a dolog.


2015. jan. 3. 22:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
33%

legyen pénzed, a többi nem számít.

nem is értelek. mit vársz, hogy írkáljanak neked a nők vagy mi? nem is értem.

2015. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jó a külsőd, akkor ne olyan módon próbálkozz, ahol CSAK a külső alapján döntenek.
2015. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Obi van.
2015. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

hát de ebből meg az jön, hogy jó külső nélkül mindenütt óriási hátrányba vagyok...


meg eleve most basszus, ha egy csaj néz ki valahogy, akkor könnyedén elérhetőek számára a szép szál fiúk...akkor miért mirét adná alább?

2015. jan. 3. 22:23
 5/30 anonim ***** válasza:

Mindig a felső 20% jár jól a többiek meg nem.


Lásd gazdaági viszonyok! A felső 20%-é a pénz 95%-a

2015. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy jóképű, de nem kellenek a "csúnya" lányok? Értelek.. Ráadásul amivel javíthatnál a helyzeteden (testépítés, sport pl), leszarod. Így ne is akarj szép barátnőt szerintem.
2015. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés olyan, mint valami paródia.
2015. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

nem az itt a gond....hanem, hogy még a mazsolafejü hasas trampedli nők is (akik mellesleg kvára semmitmondó élettel és csekély intellektualitással birnak) szép pasit akarnak maguknak lehetőleg azonnal és ingyen. És totál meg vannak gyözödve arról, hogy ez nekik egyszerüen jár!


Semmi gond nem lenne, ha mindenki olyan szintüvel dugna, mint ő maga. De sajnos a lányok mindig önmagukhoz képest 1-2 kategoriával jobb pasikba gondolkodnak. Ebből kifolyólag sok pasi meg egyszerüen nem is üti meg a szintet egy nőnél sem.

2015. jan. 3. 22:27
 9/30 anonim ***** válasza:

"Szal, aki nem magas/jóképű/sportos annak van valami módszer, hogy túl nagy erölködések nélkül is lehessen vállalható csaja? "


Persze, legyél milliomos. Ha nem vagy macsó, akkor milyen jogon várod el a bombázó csajokat? Meg egyébként is, ha nem jó a külsőd, akkor miért olyan helyen próbálkozol,ahol csak a külső számít?

2015. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

miféle bombázó nőket?


én a csúnya alatt a tényleg csunya nőket értem...nekem jelenleg a totál átlagos fiatal csinos vékony lányok is elérhetetlenek.

2015. jan. 3. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!