Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik nem hisznek magukban a...

Akik nem hisznek magukban a szellemekben, azok az emberi lélekben sem hisznek?

Figyelt kérdés
Nekik/Nektek csak a fizikai,biológiai világ létezik?Vagy hisznek/hisztek a lélekben,csak abban nem hogy itt maradnak?Vagy a lelket csak valami energiának tudják/tudjátok be?
2010. máj. 15. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

szellemek nem léteznek.

(kivéve Casper és Hisztis Mirtill)


De lélek miért ne létezhetne?

bár magam nem hiszek a lélekben sem, de az létezhet, mert az agyról és működéséről alig tudunk valamit.

2010. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szellem a test nélküli lélek.

Szerinten van lelkem, most is nézek ki magamból, vagy ez csak a látóidegek miatt van? Nem véletlenül mondják, hogy a szem a lélek tükre.

2010. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első választ felírtam,köszi,de a második még nem válaszolt.Ha nem érthető a kérdés szóljatok jó?:)
2010. máj. 15. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek a lélekben ezáltal a lélekvándorlásban is. A szellem meg tulajdonképpen egy földhöz ragadt lélek aki nem tudott átlépni és az test nélkül itt maradt a földön.
2010. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hisznek a lélekben sem, mert a kettő ugyanaz.

Hülye kérdés.

2010. máj. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értelmes kérdés,mert aki hisz abban hogy az embernek van lelke,és nem csak hús és bőr,még nem biztos hogy hisz abban hogy visszajár kísérteni.

Tudom hogy mi az a szellem,válaszolók,nem kell megmagyarázni.

Felteszem érthetőbben:

-Aki nem hisz a szellemekben,a kopogószellemekben,az abban a hitben él hogy az ember csak egy agy által irányított test?

2010. máj. 16. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek egyikben sem, szerintem a "lelek" az az agy:)
2010. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát...Bonyolult..és nehéz érdés..dekomolyan..

Én nem tudom.. nem az hogy nem hiszek... csak megkérdjelezem... ha walaki majd tényekkel midnent alátámaszt.. és nem csak a képzeletét akkor elhiszem ha nem akk meg felesleges a kérdés...

De wiszont biztosan wan benne walami mert.. nem hiszem h walaki unalmába szavakat talál ki és meg is magyarázza nekünk h mi az és mi abban a hitben élünk tovább h wan és közben nics...

Nem tudom... LEHETSÉGES:)

2010. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!