Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezotériások miért jönnek...

Az ezotériások miért jönnek mindig azzal, hogy aki nem hisz igazán a szellemekben, az nem is láthatja őket?

Figyelt kérdés
kicsit fail.
2011. febr. 28. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Én "ezotériás" vagyok és szerintem ez nem hit kérdése.Teljesen szkeptikus emberrel is ,megeshet,hogy egyszer csak megpillant egy szellemet.

Én inkább azt mondanám,aki még nem látott ilyen jelenséget, az természetesen nehezebben képes hinni benne, hogy ilyesmi létezik.

2011. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

És tényleg fail, mert aki nem hisz, azzal is előfordulhat találkozás,

egyszerűen csak azok, akik nyitottak rá, nagyobb eséllyel futnak beléjük, mert ezeket a dögöket vonzza az olyan ember, akiben van erő, és aki látni akarja őket. Aki viszont tagadja a létüket, vagy nem akarja látni őket, általában taszítja ezeket a lényeket, vagy legalábbis elbástyázza magát tőlük, így olyan, mintha egy fal mögé zárva akarnál látni valamit.

2011. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Aki viszont tagadja a létüket, vagy nem akarja látni őket, általában taszítja ezeket a lényeket"


Gyakorlatilag azt írtad le, amit én a kérdésben. Tudom hogy nincsenek szellemek, ezért nem is fogom semmibe se beleképzelni, ezért nem is fogom soha látni egyet sem.

Eddig sem láttam soha, nem véletlenül.

2011. febr. 28. 22:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg a söristenben hiszek, mindennap ott van mellettem. persze csak én látom és más nem, mert más nem hisz benne.
2011. febr. 28. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

én meg sörből szoktam kilocsolni a pentagrammámat és aztán szertartás végén felszürcsölni:D :D :D :D :D


Egyébként a taszítás nem ugyanaz, amit írtál a kérdésedben, egyszerűen úgy kell felfognod, mint azt, hogy elkerülöd azokat az embereket, akik nem szeretnek, tudatosan vagy sem, de így teszel, aztán néha mégis találkoztok, de ha választásod van, inkább azzal töltöd az időd, akit szeretsz.


Egy szellem semmivel sem több vagy fejlettebb, mint egy ember. Ugyanolyan gyarló.

2011. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,én "tudtam",hogy nincsenek szellemek,hogy csakis és kizárólag a gyermekeinkben élhetünk csak tovább.Az Édesanyám ugyanígy gondolta.Váratlanul,tragikusan fiatalon halt meg.Gyászom a viszont nem látás reménytelenségében fájdalmasan szomorú volt.Ekkor,életem legdöbbenetesebb élményét tapasztaltam meg.Éjszaka az ágyam végében az Édesanyám állt,és kiejtett szavak nélkül közölte velem,hogy "nem haltam meg".Szerintem így akarta jelezni számomra a tudat továbbélését,és talán a gyászomat enyhíteni.

Azóta sok csodálatos megtapasztalásom volt.Ez volt a kezdet.

2011. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem más a véleményem a szellemjárásról.


Azt mondják egyes tudósok, hogy a régóta elhagyatott dohos házakban hallucinogén gombafajok szaporodtak el, amitől megőrültek a beköltöző emberek.


Nem hiszem, hogy alaptalan lenne.

2021. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!