Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mással is volt már ilyen?...

Mással is volt már ilyen? Folyton hangokat hallok, és számomra ez nagyon ijesztő.

Figyelt kérdés
Szóval. Nem olyan régen költöztünk falura. A házunkban néha furcsa, néha emberi hangokat is hallok, holott rajtam kívül nincs itthon más. Kb. tíz napja is egyedül voltam otthon. Mivel a suliban nem tudtam enni ( órák után egyből rohantam a buszra, így is majdnem lekéstem ), otthon csináltam magamnak ebédet. Miközben melegítetten az ebédemet, bementem a szobámba ( asszem a telefonomért vagy vmi másért ) és amikor elmentem a kisebbik fürdő ajtaja előtt ( kettő fürdőnk van ), a fürdőből vízcsobogást és lépteket hallottam. Összeszedtem magamat, és "lesz, ami lesz" alapon benyitottam az ajtón. Bent nem volt senki, és a vízcsap sem folyt, de ahogy beléptem, olyan érzésem volt, mintha valaki már előttem is lett volna a fürdőben. ( na ezután, gondolhatjákok, a kaját gyorsan kivettem a mikróból, aztán fénysebességgel át a nagyiékhoz [ők kb. egy utcányira laknak tőlünk]) És nem ez volt az egyetlen alkalom, hogy ilyen "nem vagyok egyedül, pedig egyedül vagyok" érzésem volt, sőt mostanában egyre több ilyen van. Aztán pont ma történt, hogy a nagyobbik öcsémmel voltam itthon ( kettő öcsém van ) és a folyosóról hirtelen nagyon éles fütyülést hallottam. Átkiabáltam az öcsémnek, hogy ne fütyüljön, mire ő azt mondta, hogy ő nem fütyült és hogy ő nem hallott semmilyen fütyülést. Ekkor hirtelen megint hallottam, és megkérdeztem öcsémtől, hogy most hallott-e valamit, mire megint azt mondta, hogy nem. Ezután eléggé megijedtem. Az első három-négy hétben próbáltam bemagyarázni magamnak, hogy csak az idegen környezet miatt van, de most már majdnem egy éve lakunk itt, és ( mint már írtam ) mostanában még több ilyen van. Először arra gondoltam, hogy csak képzelődöm, de most már magam sem tudom, mit higgyek. Előttünk nem lakott itt senki, nem is lakhatott volna, hiszen a házat mi élítettük, és kb. egy éve fejezték be. Kérlek, akivel már történtek hasonlók, vagy hallott már ilyenről, az magyarázza el, hogy mitől van ez, mert már teljesen depressziós vagyok. Ezektől a hangoktól már pihenni sem tudok rendesen, és ez sajnos a jegyeimen is meglátszik, ami miatt a szüleim nagyon idegesek. Még a legelején mondtam ezt anyának, de ő azt mondta, hogy csak az idegen környezet miatt van.

#hang #depresszió #Ijesztő hangok
2017. máj. 9. 16:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és azt nem írtam le, de nem szoktam semmilyen horrorisztikus dolgokat nézni vagy olvasni.
2017. máj. 9. 16:53
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Lehet az is, hogy olyan helyre építkeztetek, ahol már eleve valami dimenzióátjárók voltak. Amúgy nemtom, van ilyen tértisztitás cucc, ez a szó jutott most eszembe, de amúgy hát ti építkeztetek oda, ahol már akár több ezer, vagy akár többmillió éve is lehetnek ott olyan átjárók; meg ittragadt lelkek, hogy akár nem tudom még előző fajból is lehetnek talán akár; akik úgy érzékelik a házukat, azt a házat érzékelik ott, ami ott volt, olyan állapotban , mint amikor őkmeghaltak. Meg nemtom, esetleg, hogy párhuzamos dimenziók egybecsúszhatnak időnként, és akkor ott ha nem is konkrétan kapu van, akkor is átszűrődhetnek talán dolgok. Ezt a nem is konkrétan kapu vant inkább húzzuk ki, de direkt nem törlöm, hogy így jobban látszódjon, hogy mit akarok kifejezni. Vagy esetleg valami különleges, speckó hely, ahol a múlt és a jelen egyszerre vannak jelen; időnként egyszerre, mind a kettő érzékelhető. Tehát amikor mások voltak ott, és mások engedték a vizet. Ha meg ilyen millióéves kapu, akkor meg ők voltak ott előbb, és akkor amikor valaki ilyesmiről beszélt előttem, akkor az jött le, hogy az emberek építették az ő útvonalukba a házukat, és akkor ezt nem illik bezárni. De amúgy én nem tudom.
2017. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 thoomas26 ***** válasza:
67%

Ha valóban kizárható minden egyéb, racionális magyarázat, akkor úgy tűnik, egy szellem lehet a közeledben. Igaz, a tudatod is képes lehet ilyen élményeket generálni, de akkor valószínűleg az nem csak a házon belül jelentkezne.

Azt kellene még magadban tisztázni, hogy mennyire szeretsz ott lakni, most leszámítva ezt a jelenséget? Tehát mennyi kedved volt annak idején oda költözni? Hogy élted meg magadban mindezt, nem tiltakoztál-e a beköltözéstől vagy a falura költözéstől. Ugyanis lehet, hogy így tiltakozik a tudatod ez ellen. Ha így van, akkor ezt rendezd magadban, békélj meg a helyzeteddel és az ott lakással.

Ám, mint írtam, valószínűbbnek tűnik az, hogy egy szellem "szegődött" melléd, akinek a megnyilvánulásait csak te érzékeled. Ha így van, akkor egy olyan entitásról beszélünk, aki a halála után nem volt tudatos, ragaszkodott még az éppen hátrahagyott életéből valamihez és itt ragadt, nem ment át a fénybe, ami a természetes út lett volna. Erre kell akár szóban, akár gondolatban rábeszélni. Meggyőzni, hogy menjen át a fénybe, hagyjon téged el, így nem csak neked, de neki is a legjobb lesz. Ennek sikeressége egyénenként változó, lehet, hogy egy ebben jártas szakember kell hozzá.


Azonban megjegyzendő még, hogy a tudatod a kulcs. Ha félsz tőle és ha egy stresszesebb, kevésbé kiegyensúlyozott lelki világgal élsz, akkor jó eséllyel vonzod és megtartod őt. Ezen is változtathatsz, bár tudom, nem könnyű. Erősnek kell lenned és nem szabad tőle félned.

2017. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Anyának volt Szegeden egy barátnője akik mellé új lakók költöztek egyszer átjöttek beszélgetni és elmesélte a nő hogy pont most vált el a férjétől és elszabadultak a házból a kétgyerekével. Valami régi temetőt lebontottak és oda lakóparkot építettek. Ők oda költöztek és mindig volt valami a házukban. Volt hogy a csajhoz bement valaki és hallotta ahogy lépked, árnyakat láttak, kinyíltak az ajtók, leestek a képek, valaki belelihegett a nyakába, már a végén ott tartottak, hogy hárman együtt aludtak. Utána hívtak egy médiumot és ott ahol a házuk állt ott volt egy átjáró. Elköltöztek onnan és utána megszüntek ezek a dolgok. Lehet hogy nektek is van ott valami.
2017. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Elalvás előtt szoktam hangokat hallani amikor már félálomban vagyok de még nem alszok teljesen. Ezek érthetetlen hangfoszlányok és néha olyan mintha valakik beszélgetnének de van amikor csak zajok. Állítólag ha valaki ugyanezeket ébren hallja és érthetően akkor az a skizofrénia jele. Most nem viccelek. Semmit nem lehet kizárni.
2017. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha bedugod a fejed a kádba és szól a tv, akkor is fura hangokat hallani. A víz már csak ilyen.
2017. máj. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sok mindenre megtanítottak a hangok: például arra is, hogy nem vagyok skizofrén.
2017. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. máj. 10. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakembert, de médium legyen az.
2017. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Retardált Reptoid ***** válasza:
100%
Valami betegséged van, skizofrénia vagy hasonloak, nem eszel nem kap elég vért az agyad...
2017. máj. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!