Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Piros fonal a csuklón?

Piros fonal a csuklón?

Figyelt kérdés
Nemrégen feltették nekem ezt a piros cérnát a bal csuklómra,igazából minden jól alakult nem volt rá égető szükségem,de amióta rajtam van több dolog is inkább ellenkező irányba történt,tehát nem pozitívan?Van olyan akinek ilyen tapasztalata volt?Néhány tapasztalatot,véleményt szívesen vennék.Köszönöm.
2017. máj. 30. 11:42
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
52%
Elvileg ezt annak kellene rád felkötni, aki tisztán szeret téged. Ha nem ilyen ember teszi rád akkor nem jó. Szerinted lehet ez az oka?
2017. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A férjem kötötte fel,szeret ez biztos,de azt mondta hogy ő ebben nem hisz,szerinte butaság,nem tudom mennyire gond ez.
2017. máj. 30. 11:58
 3/29 A kérdező kommentje:
Vajon mi történik ha leveszem?
2017. máj. 30. 11:59
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Istenem... -_-
2017. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Istenem..miért olvas valaki ezotéria rovatot ha nem bírja a gyomra? :) Sosem értettem.Én például nem nézek horrort mert nem bírja a gyomrom,nem is tudok hozzászólni. :)
2017. máj. 30. 13:32
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Az én ovisomnak akkor tettek piros fonalat a csuklójára, amikor azt tanulták az oviban, hogy melyik a jobb és a bal keze :)
2017. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%

#5 [kérdező]

Horrort nézni és az ezotéria rovatot olvasni a szórakozásnak egy-egy fajtája.

Igaz, az utóbbi fájdalmasabb, mert sok-sok butaságot tartalmaz, ugyanakkor vicces is.

2017. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
18%
Vess Angyalkártyát!
2017. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a fonaltól függetlenül történnek a dolgok, önmagában az csak egy piros fonal. Az "eredeti" verziónak Izraelből kell származnia, és még más egyéb követelményeknek is meg kell felelnie. Vagy olyan a tiéd is? Ha van kötődésed a zsidó valláshoz és/vagy a kabbala irányzathoz, akkor szerezz be egy olyat, egyébként tök felesleges hordani.
2017. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

"A férjem kötötte fel"


"Vajon mi történik, ha leveszem?"


Micsoda?????? Te felnőtt vagy?? Az nem lehet!


Azt hittem ezt egy 5 éves gyerek írta! Uram Isten..........


A világ megérett a pusztulásra, de tényleg!

2017. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!