Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A spontán testen kívüli...

A spontán testen kívüli élmény mennyire lehet általános?

Figyelt kérdés

Olyan általánosságra gondolok, hogy dejavu jelenségeket pl. (statisztikától függően) a teljes emberiség 65-90%-a tapasztalt már életében.


A spontán testen kívüli élmény vajon mennyire lehet általános? Megéli ezt is sokan, csak nem emlékeznek rá vagy nem tulajdonítanak neki jelentőséget, vagy csak kevesebben tapasztalnak ilyet?


2017. jún. 9. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
A lélek testtől elszakadása elég nehéz, ha tudatosan csinálod is rettentő nehéz(mágus vagyok, nekem hihetsz). Spontán, egyik pippanatról a másikra nem történhet meg. Tehát nem,nem lehet spontán testen kívüli élmény.
2017. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Mivel nem a lélek távozik a testből, hanem az asztráltest, ezért kedves "mágus" ezt ne erőltesd, köszönöm.

Az emberek többségének olyan 70-80%, dejavu élményben lesz része.

Közel 65-75% lesz valaha 1x testen kívüli élménye.

Ezek durva becslések, de körülbelül így képzeld el.

Vagyis a világon legalább minden második ember megtapasztalja ezt.

Spontán is képes az ember testen kívüli élményt átélni, ez a nem tudatos, s van a tudatos módja, amiről te beszélsz, kedves első.

A lélek a születéskor kerül a testbe és halálkor távozik, másképp nem igazán.

Asztrál világ van, asztrál test van, plusz van még jó pár teste az embernek.

2017. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

éberen szinte senkivel nem történik ilyen.

éjszaka mindig és tömegesen. Ezt álmodásnak nevezik.

2017. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Azért kérdeztem így, mert nekem tudatosan még sosem sikerült, viszont éjszaka, spontán módon többször előfordult már velem, igazából gyerekkorom óta. Nem gondolnám álomnak, mert hallom azt a fura zúgást, átmegyek a falakon és repülök odakint (nagyon hasonló a környezet, mint a fizikai valóságban, de nem mindig).


Ha ez nem spontán testen kívüli élmény, akkor tudnátok segíteni abban, hogy ez micsoda? :)

2017. jún. 9. 00:51
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez testen kívüli élmény.Spontán könnyen előfordul sok embernél, bár vannak akik nem ismerik fel, mi is történik.Szándékosan előidézni viszont elég nehéz!

Van azonban hasonló állapot.Régebben kísérleteztem én is hasonló érdeklődésűekkel.Jó móka volt.Hány éves vagy? Fiú? Lány? (válaszolhatsz priviben is)

2017. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen változatos, valaki emlékszik rá, és ébren is megtudja csinálni

valakinek tudatlan, és csak álomban

de az is lehet hogy ébren történik, és mégsem emlékszik rá :-)

2017. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!