Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi léteznek jelek...

Tényleg ennyi léteznek jelek vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Találkoztam az exemmel, abból az okból hogy kibéküljünk. Egy csomó jel arra utalt hogy nem kéne vele legyek (pl sokszor elkerültük egymást az utcán, apró jelek) Tegnap épp akartam hozzá indulni és nem indult el az autóm (soha nem csinált igy). Elindultam gyalog, s mikor haza értem tőle egyből ment az autó. Annyira ijesztő volt, mivel éreztem hogy megint lesz valami jel. Véletlen egybeesés vagy csak az univerzum üzeni hogy nem kéne?
2017. jún. 16. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem véletlen egybeesés volt.
2017. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jorck ***** válasza:
63%
ez csak valójában egy próbatétel.. nehezítések vannak ilyenkor.. tesztelve van hogy mennyi akadályt vagy hajlandó leküzdeni ahhoz hogy végre kibékülj vele..
2017. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy az autód jobban látja a helyzetet, megfontoltabb, következetesebb, mint te...
2017. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Missi_Key ***** válasza:
te akarsz jeleket látni.
2017. jún. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi minden történt, akkor szerintem sem véletlen. Egyébként, ha nem úgy van megírva, hogy ti együtt legyetek, ha ki is békültök, egyszer újból szakítani fogtok.
2017. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!