Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pszihometria fejlesztése?

Pszihometria fejlesztése?

Figyelt kérdés
Hat annyit tudok hogy megfogom az adott tárgyat a kezemben koncentrálok meg minden es erzem az energiáját.Eddig oké de hogyan tovabb?

2017. jún. 17. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A többi része mese. Szerintem úgy van tovább, hogy leteszed a tárgyat és valami hasznos dologgal elfoglalod magad, ami szórakoztat. :)
2017. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

egy igazi jogit kell mesternek talalnod ha szellemileg fejlodni akarsz, de ez akar halalodig is tarthat mire megleled igy jobb onmagadat fejlesztened, egyszeru pusztan gondolkodnod kell, ez is halalodik tarthat de a ketot osszekotheted

persze pszichometria nem tudom mi de lehet olyan kepeseget is ki lehet fejleszteni amire te gondolsz

ha kicsit olvasgatsz rajosz hogy mesterrel is evtizedekbe telhet egy apro kepeseg elsajatitasa is

de mellette testileg es szellemileg tokeleteshetsz igy a kepeseg idovel nem fog erdekelni csak ha istenert teszed

2017. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


szerintem rossz szot hasznaltal, bar nem tudom, ennyit nem fogok vegig olvasni de nem ezoterikus dolognak tunik


es te mit szeretnel? ird le hogy mit akarsz a targyal

2017. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó válaszoló te olyan sötét vagy mint az éjszaka... Milyen jógi? Ezek mind önhitegető emberek, vallási fanatikus őrültek. Milyen képesség? Ha lenne ilyen képessége valakinek már tele lenne a világ ilyen profi nyomozókkal és minden bűncselekményt felderítettek volna...
2017. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 igen sok hamis van olyan mintha csak az lenne

de egy jogi egyben jo is ezert nem tesz ugy mint a rosszak de ezt irtam is hogy a kepesegek a jogikat nem erdeklik

hiaba tud repulni mondjuk akkor sem repul


szerinted hogy lehetne tele (pl.) "repulo jogikkal" a vilag ha ennek elsajatitasahoz tobb evtized kell (pl.) nos? igy nem fog egy onzo gazember azzal foglalkozni hogy levitaciot tanuljon, erosszakkal keptelenseg igy nem tudja kikenyszeriteni, onmaganak es a mesternek is akarnia kell

egy onzetlen jotetlekek pedig szinten nem fog ezzel foglalkozni mivel sokkal fontosabb dolga van

2017. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Eleve nem is léteznek ilyen képességek, ha nem gond. :) Levitálni meg egyik jógi se tudott tudományosan felállított körülmények közt, elvéreztek - ennyit a szavahihetőségükről! További jó álmodozást! :D
2017. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ezt csak peldanak irtam

de kerdezo el se tudom kepzelni mire gondolhat


de ha utana olvasnal tudomanyos kornyezetben sok erdekeseget csinaltak a jogik

de nem a kepesegeken van a hangsuly hanyszor hangsulyozzam ezt? hanem a szellemi fejlodesen hogy az ember minnel onzetlenebbul eljen

"ha megdobnak kovel dobd hissza kennyerel elven" (ha mar egyik kerdesnel epp olvastam)

2017. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
A pszichometria az a nevetséges kitaláció, hogy megfogsz egy tárgyat és a tárgyból átjön neked annak múltja, jelene - az érzések, rezgések róla. És ezáltal az előző gazdájának érzései, gondolatai is és még egy-két dolog. Magyarul unatkozó elmebeteg emberek kreálmánya. :D
2017. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt van pontosabban:


[link]


De szerintem egy vicc. :D

2017. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#9 ahogy kapkodva beleolvastam hasonlonak tunik a jogahoz (meditacio, transz reszehez) csak eppen ahoz nem kell targy
2017. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!