Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemlátás fejlesztése hogyan?

Szellemlátás fejlesztése hogyan?

Figyelt kérdés
Lehet paran hulyenek neznek de tudom hogy megvan bennem ez a képesség csak valahogy elő kéne hivni...

2017. ápr. 16. 18:48
 1/9 A kérdező kommentje:

Neha hallok es erzek dolgokat...pl egyik nap kopogások

Vagy eppen mintha valaki követne es hatranezek aztan elmulik az erzes...vagy olyan hogy nem vagyok egyedul...

2017. ápr. 16. 18:50
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

Szellemek nem léteznek. Bennem is sok minden veszett el.

Csak eltitkolták, hogy ne derüljön ki milyen különleges vagyok és ne kerüljön bajba senki.

2017. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ilyen érzéseim nekem is vannak,22 éves vagyok,és néha rám jön az az érzés mintha lenne velem valaki ott,abban a helyiségben ahol éppen vagyok.Néha megnyugtató de az esetek többségében meg nyugtalanító.Illetve néha zsibbadáshoz hasonló érzésem van különböző tesrészeimen. (Hát,fejem,karom,vállam) Drogot nemszedek,és inni se iszom alkoholt,még mielött ezekre tippelne valaki.
2017. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 thoomas26 ***** válasza:

Hétköznapi szóval élve azt szeretnéd, hogy nyitva legyen a harmadik szemed. Tehát hogy tudd észlelni a nem fizikai, hanem a szellemi eredetű jelenségeket. Változó, ki mennyire képes rá, illetve egyesek szerint fejleszthető. Azonban két dolgot érdemes megfontolni.

1. Nem véletlen, ha valaki képes rá és nem véletlen, ha valaki nem. Én úgy gondolom, okkal kapja meg valaki "fentről" ezt a képességet (legalábbis felnőtt korban), de nem szórakozás céljából.

2. Gondolkodj el rajta, hogy biztosan szeretnéd látni a szellemeket? Nagyon sok olyant is láthatnál, amit lehet, hogy legkevésbé sem szeretnél.

Szóval ez nem játék. Fejlett lélek kap ilyen lehetőséget, általában jó okkal. Ha úgy érzed, te ilyen vagy, s még az okát is tudod, és képes is vagy magad sikerrel fejleszteni, akkor tedd.

2017. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

,, Amit nem tudunk és amit nem látunk az egy és ugyanaz, titok."

- Arylin aspektus


Ahoz hogy természetfeletti lényt (szellemet) láss meg kell tanulnod aurát látni. Lépesek:

1 bámulj 10 percig egy kis papirfecnit és ha megjelent körülötte egy halvány kék ,, dolog" akkor az a rezgése. (Bármilyen színű lehet)

2 gondolj rá és ne bámuld hanem próbáld meg tudatosan.

3 ha 2 hónapig minden nap csinálod akkor látni fogod a szellemeket meg az emberek auráját ami gyógyításnál jó pénzszerzési lehetőség. :)


UI: nekem 4 honapig tartott de legalább tudok lebegtetni :)

2017. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. ápr. 16. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit lebegtetsz? Meg lehet mérni?
2017. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenkiben megvan ez a kepesseg, attol fugg, mennyire aktiv a tobozmirigyed.


Halalkomolyan mondom, en beszelgettem a halott edesapammal es egy demonnal is. Az utobbi majdnem megolt. Egy terapeuta segitsegevel tudtam magamrol leszedni.


Vigyazni kell vele, ha megnyitod a harmadik szemedet, nem biztos, hogy a pozitiv polus fog neked valaszolni. Vannak az en demonjaimnal is gonoszabb entitasok.


Meditalj, nekem a monoton dobszo segitett meg es hogy keresd meg a lelked magsdban. Figyeld meg a lelked, hol vagyok en?


Es elottem mar irtak, hogy keresd meg az aurakat. Ne csak nezz, lass.

2017. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Gyerekkorban ez nagyon aktív.

-Próbálj meg vele beszélni.

-Ha kiderül hogy gonosz, hívj papot.

-Ha nem, ne tégy semmit.

2017. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!