Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A bolyongás, hogyan működik?

A bolyongás, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Ha meghal valaki akkor ugye rövid ideig a Földön marad. Ez, hogyan müködik, akárhová elmehet, miközben nem lássák? Nem értem...
2017. jún. 20. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Az igazság érdekel vagy csak az üres fecsegés?
2017. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazság
2017. jún. 20. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az igazság érdekel, első lépésként a Tibeti halottaskönyvet ajánlom.
2017. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az 1.

Írj privátba, ott elmondok mindent.

2017. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mennyi az a rövid idő? Engem ez érdekelne.
2017. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
40 nap kb.
2017. jún. 20. 22:50
 7/9 anonim válasza:

Ezt a cikkrt találtam erről: [link]


Érdekes téma, én nem rég vesztettem el mostoha apámat, nagyon fájó volt a távozása számomra is. Ha belépek a szobájába olyan érzés mintha ő is még ott lenne, elég fura..

2017. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még mindig ott van csak te nem látod
2017. jún. 20. 23:23
 9/9 thoomas26 ***** válasza:

Halálunk után a lelkünk visszatér a szellemvilágba, ahonnan leszületésünk előtt jött. Normál esetben ez rövid idő alatt megtörténik. Azonban abban az esetben, ha valamiért nagyon ragaszkodik valamihez vagy valakihez az épp elmúlt életéből, akkor dönthet úgy, hogy földi síkon marad még. Ez semmiképpen sem jó, se neki, se a még életben lévőknek, de dönthet így - általában tudatlanság vagy legalábbis kevéssé tudatosság miatt. A szabad akarat szent, így kényszeríteni senkit nem lehet az átkelésre. Csak hatni rá.

Ameddig itt marad, addig igen, bárhová mehet úgy, hogy a legtöbb ember nem érzékeli. Azonban a tovább maradáshoz már neki is energiára van szüksége, így egyes személyekhez csatlakozhat rövidebb-hosszabb ideig, hogy tőlük energiát "vételezzen".

Ilyen értelemben a bolyongás addig tart, amíg vagy külső vagy belső nyomás hatására, de saját maga úgy nem dönt, hogy átkel a szellemvilágba.

2017. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!