Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestiek tévedtetek már el...

Budapestiek tévedtetek már el a fővárosban?

Figyelt kérdés
Eléggé fura a kérdésem tudom:) Most vagyok 25 éves mindig is itt éltem Budapesten ,de múltkor úgy eltévedtem a saját városomban,hogy nem igaz :D Azt sem tudtam hol vagyok 3 óra hosszáig bojongtam mire hazataláltam. Járt már valaki így Budapesti létére,hogy eltévedt ? :D Telefonom is lemerült,hogy megtudtam volna nézni,hogy hol is vagyok :D

2016. ápr. 4. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy kicsivel több vagyok, de ha bekötnék a szemem, és kitennének mondjuk Tétény közepén, vagy Újpest közepén, nekem is kellene vagy tíz perc mire rájöjjek, hol is vagyok.

Na jó, még talán a Kucorgót sem ismerném fel az első pillanatban...


busz, villamos, utcasarkon a tábla felirata, stb...ezek némileg tájékoztatnak, esetleg beballagok az első közértbe, vagy becsületsüllyesztőbe...ott mindent tudnak.

2016. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Laddan 6 eve lakok itt. Olyan elofordult h par percig nem tudtsm pontosan hol vagyok vagy nem volt meg elsore a celom. De ugy eltevedni h orakig ne talalj haza? Barmerre indulsz max 15 percen belul kiersz valami nagyobb utra vagy egy bkv megallohoz ami alapjan beloheted merre jarsz!
2016. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan ember szerintem, aki minden kisutcát ismerjen, de azért a városrészeket mégiscsak ismeri mindenki. Bár el tudom azt is képzelni, hogy van olyan pesti, aki életében nem volt csak 2x Budán.
2016. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még a taxisok is eltévedhetnek néha.
2016. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!