Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
a nevemmel kapcsolatos a dolog. tervezett baba voltam és a szüleim választottak nekem egy nevet még születésem előtt amit mindketten szerettek volna. ez volt a krisztina.aztán amikor megszülettem és megkérdezte az orvos anyut hogy mi legyen a nevem akkor azt mondta anyu hogy az orvos feje felett ki volt írva a név a levegőbe és egyszerűen azt a nevet mondta a krisztina helyett... egy elég ritka név, a 80-as években meg pláne az volt. hozzáteszem anyukám nem foglalkozik ezoterikával , nem érdeklik az ilyen dolgok és sosem érdekelték. nem is hívő!!! arról sincs szó, hogy esetleg meggondolta magát és ezt a sztorit találta ki. én sem foglalkozom semmi ilyen földöntúli dologgal, nem tudom hova tenni ezt a dolgot. esetleg valaki hallott hasonlóról?
2010. máj. 19. 16:01
 1/7 anonim válasza:
ez érdekes... én még nemhallottam ilyenről,de nem lehetetlen.velem is egyéb dolgok történnek. :/ remélem valaki tud segíteni!!
2010. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szules utan nagyon kimerult az ember, lehet, hogy felalomban az agya jateka volt az egesz.
2010. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
anyu azt mondta könnyű szülés volt, szinte csak kipottyantam..de persze ettől még lehet a kimerültségtől csak képzelte..nem tudom
2010. máj. 19. 16:51
 4/7 anonim válasza:

Melyik név tetszik jobban?

Ha a mostani, akkor csak örülj. :)

Biztos meglesz a magyarázata a jövőben, miért ezt a nevet kaptad mégis, s nem azt. Minden okkal történik.


És miért hazudna Anyukád? Megmondaná ha csak meggondolta volna. A név az ő választási joga abban a pillanatban, nem a tiéd. De később megváltoztathatod.

2010. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ismered a névmisztikát?ezo.hu oldalon megfejtheted,milyen tulajdonságúnak írja a Krisztina nevet,és milyennek a te mostani nevedet!Lehet,hogy ennek így kellett lennie..
2010. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazából a mostani nevem jobban tetszik mint a krisztina, de arra nagyon is emlékszem hogy óvodás koromban kifejezetten utáltam a nevemet. de egyébként én is hiszek abban , hogy mindennek megvan az oka.
2010. máj. 19. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
És mi a mostani neved?
2010. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!