Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoljak erről?

Mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés
Azért tettem a kérdésem, az Egyéb kategóriába, mert nem igazán hiszek az ilyen dolgokban, szkeptikus vagyok, mindig is az voltam, de mostanában történnek furcsaságok, egyre több, amikre nehezen találok válaszokat. Csak, hogy néhány érdekességet kiemeljek: a múltkor volt egy pók itthon, és egész nap a nyomomban volt, bármerre jártam ott volt, észrevettem folyton, de amikor közelebbről szemügyre vettem volna, eltűnt, bemászott valami alá. A másik, amire talán van racionális magyarázat, az a mikróm. Pár napja teljesen magától elindult, automatikusan beállította az időzítőt ( ha emlékeim nem csalnak, 5 percre ), és elindult. Illetve amit még megemlítenék, az kicsit ijesztőbb. Egyedül voltam itthon, és nem bírtam elaludni éjszaka, majd olyan 1 körül néhány másodpercig tisztán hallottam, hogy valaki mezítláb mászkál a járólapon. Nem voltam félálomban, teljesen éber voltam, amikor pedig felkeltem körülnézni, természetesen nem találtam semmit. Ezeken kívül történnek még furcsaságok körülöttem, de nem írom le mindet. Ti minek tulajdonítanátok ezeket a jelenségeket?
2011. aug. 31. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
pok az semmi mindenkivel igyvan gondolom.mikro lehet olyan hogy automatán belehet állitani hogy mikor kacsoljonbe menyi idöre lehe tnem te hanem valaki haverod v családtag szivatásbol v másbol.járkálás nemvolt othol valaki? ha nem akk lehet van 1 szellemed de nem 100%.
2011. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs a mikrón ilyen automata funkció, elvileg csak manuálisan lehet kezelni. Az ominózus estén pedig senki nem volt itthon, csak én.
2011. aug. 31. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
akk szellem.
2011. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen furcsaságok történtek még veled?
2011. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden pók ilyen, Te őt lesed, ő meg téged és a legtöbb persze ügyesen eltűnik, mikor fontolgatni kezdenéd, hogy lecsapod lecsapod,mintha még gondolatolvasók is lennének..

A járólapon sétálgató, mikró kapcsolgató, lehet, hogy esetleg tényleg szellem volt.Nagyon otthon érezheti magát.

2011. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pók az..hát vanilyen..a mikro az lehet elektronikai geb*sz, az utolsó pedig a deszkák hőtágulásának zaja..de ezek csak tippek, az is lehet persze, hogy van egy pszichopatád, aki rád akar ilyeszteni..., egyedül laksz? esetleg van mozgásérzékelő a lakásban?
2011. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet a mikrót vmikor hamarabb leállítottad és a huzat utána becsapta, így a maradék öt perc visszaszámlált.

Napszakonként a hőváltozás miatt minimálisan változik minden anyag térfogata... ezért előfordulhat, h éjszakánként recsegnek, ropognak az agyunk meg kitalál egy jó sztorit, amihez hasonlítani tudja (legalábbis szerintem).

A póknak meg jó a humorérzéke. :D Vagy több hasonló pók van a házatokban.

2011. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy az anyag hőtágulása miatt előfordul bútoroknál ilyen jelenség, de a járólap nemigazán szokott recsegni.
2011. szept. 1. 11:31
 9/9 anonim válasza:
szellem! vagy hozzád szegődött vagy a házban halt meg és ott ragadt. nálam is hasonló volt...először finomkodott...utánna jöttek a durva dolgok.
2011. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!