Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodok egyre gyakrabban...

Miért álmodok egyre gyakrabban ilyenket?

Figyelt kérdés

Szelemekkel, ugymond halott emberekkel álmodok (nem hittem ilyenben annyira).

Azt szeretnék hogy ne csak álmomban hanem ébren is kommunikáljak velük. De én nem akarok. Félek az ilyenektől.

Szoktam álmodni rossz "lényekkel " akkor rosz érzés van bennem hogyy ébredjek fel. De ebben az álmomban egyszerűen nem birtam félni és felkelni sem, jó érzés fogott el.

Egyszer régebben álmomban egy lény figyelmeztetett házfelújításkor hogy rengeteg rejtett hiba van (nem részletezem) és tényleg és megakadájoztuk hogy ne essen a kőművesre a fal. Mert fe ébredtem és láttam hogy ott ólálkodik (ott kezdett volna el valamit) és mondtam tűnjön el és utána kb 2 percel később hogy megkívánjam kávéval halottuk hogy ledől az a falrész. De ez lényegtelen csak azt is szeretném megtudni miért akarják hogy ébren is kommunikáljak velük?



2017. júl. 4. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést az íráshibáért, fáradt vagyok
2017. júl. 4. 13:37
 2/4 thoomas26 ***** válasza:
100%

Azt tőlük kérdezd meg, hogy miért akarnak veled éber állapotodban is kommunikálni. Ha komolyak a szándékaik, el fogják mondani. Azt pedig neked kell érezned, hogy milyen szellemekkel is von dolgod. Hogy jó vagy rossz céllal kerestek-e meg.

Semmi sem kötelező egyébként. Csak akkor kell bármit is megtegyél, ha te valóban szeretnéd.

2017. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatba szeretnének veled lépni, de mint minden kapcsolat, ebbe is mind a két félnek bele kell egyezni.
2017. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Én mostanába 18+ álmokat álmodok, ami kurv a jó amugy :'D
2017. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!