Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a sors így adja...

Lehet, hogy a sors így adja vissza amit régen csináltam, illetve nem becsültem?

Figyelt kérdés
Amikor kisebb voltam,nagyon sikeres és szerencsés voltam. Szinte mindenben én voltam a legügyesebb a többiek közül. Nagyon szerettek a lányok,nekem csak válogatnom kellett hogy kivel akarok együtt lenni. Kiskirálynak éreztem magam,bármit akartam elérni szinte csak csettintenem kellett egyet és már meg is volt. Ez így ment hosszú éveken keresztül. Aztán egyik évről a másikra fordult a kocka,nagyon sok szerencsétlenség ért,ami azóta is tart. Most már nem hogy nem válogathatok a lányok közül,hanem örülök neki ha egyáltalán alakulóm van valakivel. Ami sportokat csináltam kisebb koromban azt mind abbahagytam(nem kellett volna). A baráti kapcsolataim nagyon rosszak és felszínesek,pár évvel ezelőtt ez is sokkal jobb volt. Azért tartom furcsának hogy ennyi minden negatív irányba változott,mert sem a külsőm,sem a személyiségem nem változott más irányba,tehát ugyanaz vagyok aki voltam,csak már nem sikerül szinte semmi amibe belefogok. Meg egyik osztálytársam említette,hogy ő nem igazán hisz az ilyenekben,de mégis úgy vette észre,hogy nálam nagyon él a karma,mert velem mindig történik valami. Tehát mondjuk tesi órán röplabdázunk akkor engem tuti hogy fejbe talál a labda. Vagy ha kocsikázok és a városban van egy gödör akkor én tuti hogy belemegyek. De mondom hogy ez csak az elmúlt kb 4-5 évben van így,előtte meg minden tök jól ment,pedig a hozzáállásom nem változott.
2017. júl. 5. 08:52
 1/5 anonim válasza:
Ne higyj az ilyen babonákban. Egyszerűen már nem olyan a hozzáálásod mint régen, ezért is hagyod abba azt amibe már belekezdtél. A lányok pedig mindig az idősebb srácok után mennek.
2017. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A lányok is szeretnének állandó párt keresni. Te nem viszonzod az érzéseiket, így oddébb álltak.
2017. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 thoomas26 ***** válasza:

Amit ebben az életedben teszel másokkal, a következő életedben azt vagy hasonlót kapsz másoktól. Ez esetenként ugyanabban az életben is kihathat és működhet. De hogy nálad most ez áll-e fenn, nem biztos.

Természetesen nem kizárt.

Ha híre ment a lányok körében, hogy nem vagy túl komoly, akkor előbb-utóbb elmaradoznak, ez természetes lehet. Idővel a baráti kapcsolatok is változhatnak. Még ha te nem is érzed, hogy változtál az elmúlt időben, nem biztos, hogy az tényleg úgy is van.

Ha elhiszed, hogy jelenleg csak balszerencse ér, s a gondolataid is sokat e körül forognak, akkor csak fokozhatod vele a hasonló események bekövetkeztét.

Ne engedd, hogy ezek a gondolatok uralkodjanak rajtad, még ha a körülmények esetleg indokolttá is tennék azt. S tényleg úgy viszonyulj másokhoz (és magadhoz is), ahogy szeretnéd, hogy mások viszonyuljanak hozzád. Próbálj a körülményekhez képest a legoptimistább és legboldogabb lenni. Becsüld meg mindig azt és annyit, amennyid van. S ezzel jó úton jársz.

2017. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van ennek egy pszichológiailag még nem elismert neve: az agy megerőszakolása.

Szerintem ez történhetett. Biztos a környezeted olyan irányba változott, ahol olyan információk birtokába jutottál, ami inkább elnyomó üzeneteket hordozott.

A kérdésedből azért látszik nem vagy teljesen agymosott, de a helyzetedből kiindulva sok ezos az átok, elátkozott bőrt húzbá rá a helyzetedre. Most az ilyen kuruzslók könnyen visszaélhetnek a helyzeteddel, ezért légy óvatos. Ne hagyd magad megbabonázni. Nincs sem reinkarnáció, sem következő élet, ez az egyetlen életed, és bánj vele (magaddal) szépen.

2017. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jót tett neked. Ha még mindig bármelyik lányt megkaphatnál, és választgathatnál, lehet hogy lemaradnál életed szerelméről, aki azt látja, hogy nőcsábász vagy. Vagy éppen neked nem kellene ő, mert inkább a nagyobb mellű hölgyet kívántad meg éppen.

Én utálnálak, ha olyan lennél, mint régen. Lehet hogy pont nem emiatt leszel az a sz.ar alak, aki lettél volna, ha minden jól alakul.

Nekem sosem volt szerencsés az életem, igazi balszerencse csomag vagyok, de nem búslakodom, hogy próbálom felküzdeni magamat és jó embernek maradni. Ezt a balszerencsés időszakot használd önmagad megismerésére. Ne csak csajozz, keress magadnak barátokat. Egy új hobbi kivalló alkalom lehet erre, mert hasonló érdeklődéskörű emberekkel beszélgethetsz.


19/l

2017. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!