Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon fontos, tudtok irni...

Nagyon fontos, tudtok irni nekem szerelmi-megbekito kotest vagy mit? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A volt baratomat szeretnem visszaszerezni, szoval szerintem haragszik ram, es ehhez kene a megbekites+egy olyan varazslat, amitol ram fog gondolni es nagyon hianyozni fogok, szoval mindenkepp keressen meg engem! Tudom, hogy van ilyen, mivel a keresztanyam regen ugyanez miatt ujsaghirdetesben elment nagyon dragan valami magushoz de nem tudja megmondani mar mi volt a neve, es csomo dolgot kellett csinalni arra emlekszik hogy valami targyakat el kellett asnia a kertunkben, es visszatert az a csavo az eletebe! Mondta neki a magus hogy mikor fog es amikor vegzett pont akkora mikor kb vartak felhivta es ugy lett minden! Ilyet szeretnek, nagyon szuksegem lenne ra, kerlek irjon valaki ilyet, valami eroset, de ram ne hasson en mar igy is hozza vagyok lancolva es ettol szenvedek, ezert kerem:( nagyon halas lennek, ha valaki tudna irni ilyet!
2017. júl. 12. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

A kötések rossz mágiába tartoznak, ha hiszel az ilyesmiben ,akkor nem így akarod visszaszerezni őt. Ha haragszik rád, akkor kérj bocsánatot! A varázslatok nem arra vannak, hogy két ember sorsába is bele avatkozzanak. Az az igazi emberi kapcsolat, ahol maga az érzelmek adják a varázslatot és a szertartásokat beszéd által és érintések által adják meg.

Röviden: Menj utána, és szerezd vissza! Sok sikert!

2017. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik semmilyen kötés, sem mágusok. Ha valakivel ki szeretnél békülni, azt saját magadnak kell megtenni, nincs könnyítés.
2017. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval neked kéne bocsánatot kérni, de ő jöjjön hozzád esedezni! :DDDDDDD


Szegény ember, meg lesz veled áldva ha rá tudod erre bírni valahogyan... :)

2017. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem b@$zki o a semmire van megharagudva, mert nala a szakitas=utaljuk mostmar a masikat, de mindegy, tok mknfegy az is, h hiszek e nenne vagy sem, megprobalni meg lehrt, es azokhoz szolt ez a kerdes, akik erre tudnak valadzolni, nem azt kertem, h oktassatok ki, meg az elso valasz is elfogadhato
2017. júl. 13. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval lényegében a szerelmi kötés rontás.valószinű hogy az érzelmi reakciòid a barátod iránt ennek a következménye.én is készitettem több ilyen kötést stb...sikeresen .de nekem keletett lebontanom mert volt hogy intenziv volt .néha a másik félnek kell lépni 'mert ha szeretnéd hogy rádfigyeljen adj neki jelet pl regi mòdszer a levél mert szemêlyes és lehet szugesziv is.menni fog ne add fel.
2017. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!