Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt olyan eset veletek,...

Történt olyan eset veletek, ami arra utalt mintha a gyereketek telepatikus kapcsolatban lenne veletek? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 23:54
 1/7 anonim válasza:

Az 1 éves gyerekemmel (nem beszél, csak az alapokat) úgy kommunikálunk születése óta, mintha tényleg beszélnénk. Ránézek, és tudom mi baja. Mintha a szemével elmondaná, hogy most épp mi baja van.

Vagy nem ilyenre gondoltál?

2017. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az anyámmal vagyok ilyen kapcsolatban. Folyamatosan megtörténik, hogy rágondolok és már csörög is a telefon. Vagy ha én felhívom, már mondja, hogy most akartalak hívni. 33n
2017. júl. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem
2017. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezek is olyanok, de én valami extrémebbre gondoltam.

Pl két éves kislányom aludt, én a fürdőszobai összefolyót takarítottam. Amikor felébredt, ő is ezt játszotta, és még hasonló volt a tárgy is amivel csináltam. Több ilyen is volt, pl mondta amit én tv-ben láttam miközben ő aludt.

A barátnőmékkel is csomó ilyen történt hasonlókorú kisfiával. Szintén mikor aludt a kisfiú.

Véletlen egybeesés lenne? Kíváncsi vagyok másnak is van e ilyen sztorija.

2017. júl. 13. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ami most hirtelen szembejutott:

Lányom már nagyobb volt, 16 év körüli.Állt az ablaknál és hallottam tisztán, hogy mondta, hozzak neki kólát.Kimentem és hoztam neki egy pohárral a konyhából.Nyújtom neki a poharat, erre ő boldogan, de meglepődve rám néz, és azt mondja:nahát, pont arra gondoltam kéne egy kis kóla.

De mondom, hallottam, hogy kértél! De ő állította, hogy nem kért, meg sem szólat.


Nos fura volt.De hozzá kell tenni, hogy akkoriban néha "meditáltam" tükör előtt. És akkor mikor ezt csináltam fura tapasztalataim voltak.Másoktól is hallottam ki nem mondott gondolatokat.Voltak, akik láthatóan zavarba jöttek, mikor rájuk néztem, stb...

Miután nem csináltam a tükrös gyakorlatot, ezek elmúltak.

2017. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, ez most duplán is érdekes volt! Ugyanis régebben én is méditáltam. Mondjuk nem sokáig, csak kb egy évig, és nem tükör előtt, ezt még nem ismerem. Én Meditáció közben mindíg hallottam apró mondatfoszlányokat, más más emberektől, volt hogy más nyelven. Úgy gondoltam ezek a tudatallattiban elraktározott dolgok lehetnek. Nagyon érdekes élmény volt.
2017. júl. 14. 07:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor elképzelhető hogy nálad sem a tudatalattiból jöttek, hanem mint valami "tisztán halló", képes voltál fogni mások gondolatait?


Közben eszembe jutott, hogy nekem anyuval volt még egy jellegzetes, érdekes esetem, ami gyakran megtörtént:nos, elment anyu valahová, pl vásárolni.És egy idő után hallottam, hogy csengetett, megjött.Mindig három rövidet csengetett.Ez állandó volt nálunk.Szóval hallottam a csengőt és kimentem az erkélyre megkérdezni, lemenjek-e segíteni? A cuccokat felhozni.

Erre sokszor azt láttam, hogy még nincs itt, de már közeledik a ház felé, viszont a kapunál sincs senki, tehát tuti hogy nem csengethetett, ő viszont azon döbbent le rendszeresen, hogy honnan tudom, mikor kell kinézni az erkélyen? Mondtam neki hogy hallani szoktam hogy csenget, dehát ő állította hogy nem csengetett és el is hittem hiszen láttam hogy még messzebb volt a háztól.Nem csengetett senki de én tisztán hallottam!

Bár volt olyan is, hogy már itt a ház előtt beszélgetett, úgy hallottam hogy csenget, de akkor is mondta hogy se ő se más nem csengetett.

Nagyon ritkán rokonok csengetését is előre hallottam, de anyuét mindig :)

2017. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!