Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy az...

Az normális dolog, hogy az emberek többsége boldogtalanul éli le az életét?

Figyelt kérdés

Ha csak én vagyok igy ezzel,akkor szóljatok rám nyugodtan.Meglátásom szerint alig nehány boldog évünk van az életbe.Az átlagos és a rosszul zárt éveink száma sokkal magasabb.Ilyen lenne az élet/életem.Hogy kellene ezen változtatni?


A párkapcsolatot neirjatok,mert nemvagyok jóképű .Szóval a hozzám hasonlóknak máshol kellene megtalalni a boldogsagot.De hol és hogyan?



2017. júl. 16. 18:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%

Úgy tudsz ezen változtatni, hogy kimész Afrikába, aztán lehúzol 2 hetet pénz nélkül.

Utána örülni fogsz még az angol budinak meg a vajas kenyérnek is.

2017. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
na egy sorstárs. :D
2017. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valami csak van amit szeretsz, nem? Foglalkozz azzal.Annyit mondhatok, hogy nem a munka az élet értelme, ahogy egyes birkák gondolják.Néha a "börtönön" túl is kéne látni.
2017. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 öthathét válasza:

Ez attól függ, hogy te hogyan definiálod a boldogságot. Neked mi a boldogság? Pl, ha egy évben öt nővel lefekszel, vagy veszel egy drága autót, előléptetnek a munkahelyeden stb?

Ha elkönyveled magadban, hogy vesztes vagy és örök életedben boldogtalan leszel, akkor valószínűleg úgy is lesz. Próbálj meg meditálni.

2017. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nemvagyok egy spirituális személy.Nemhiszek semmiben sem,csak magamban Amit elértem azt mind a magam munkajának köszönhetem.Gondolok itt a lakásra,autóra,sportos külsőre.Ezek rajtam multak igy hat veghez tudtam vinni.Szóval most itt a vég!Nőt nemtudok fogni,mert alacsony vagyok.Mar tobbszor is a szemembe mondták a lányok.Pedig pont erre vágyom.Bosszant hogy olyanon csuszok el,ami nem is rajtam mulik.Ez igy igazságtalan...
2017. júl. 16. 19:51
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Ha úgy értelmezzük ezt, hogy az emberek többsége szomorú-e élete nagy részében, akkor igen. Ha viszont úgy, hogy az jó-e,akkor nem. Mindenki mondja, hogy örülj annak, amid van, ne akarj többet, próbálj meg kevesebbel beérni. Megsúgom, hogy ugyanezekkel a mondatokkal nyuktatgatták a rabszolgákat, ha ki akartak törni. Én sokszor vagyok boldog(és itt kérnék mindenkit, hogy NE a hétköznapi, ugrálós-mosolygós boldogságra gondoljon. Ez inkább egyfajta belső béke, isteni nyugalom, de bárkikor ki tudok jönni belőle, ha szükséges), és privátban szívesen leírom, hogy hogyan lehet elérni, miért ilyen most a világ, stb. De mágiával kapcsolatban is szívesen segítek bárkinek.


És ezt most azért, mert sajnos muszály: megkérnék mindenkit, hogy ne offoljon, trollkodjon, ne írjon rabszolga mottókat, keresztény baromkodásokat, vagy hasonlókat!!! Kérlek!(már mindegyikből kaptam bőven annyit, hogy erősen fájjon a fejem)

2017. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Minnél kevesebb a vágyad és nem elérhetetlen célokat tűzöl magad elé, annál közelebb kerülsz a boldogsághoz!

Ha örök vágyad egy kacsalábon forgó kastély,amit jaguár őriz és Jaguárral közlekedsz, soha nem leszel boldog...!

.

A szellemi jóga alapja:

a vágytalanság szabadít meg a szenvedésektől, mert minden szenvedést a ki nem elégített vágyak okozzák.

2017. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, úgy tűnik, az a normális, hogy az emberek többsége boldogtalanul éli le az életét.


A magyarázat egyszerű mindenki mindig mást akar. Nem fogadja el a jelen pillanati helyzetét, mindig mást akar.


Ha elérsz valamilyen célt időnként, akkor is mi van? Átmenetileg boldogságot érzel, ami persze rövidesen elmúlik. Miért érzed magadat boldognak átmenetileg? Azt hiszed, azért, mert elérted a célodat. Ami tévedés. Azért érzed magad boldognak, mert átmenetileg megszűnt a célod. Amint újabb célod támad - és támadni fog, mert nem fogadod el a jelen pillanati helyzetet, és mást akarsz - a boldogságod megszűnik.


Szabadulj meg a céljaidtól! Ne akarj mást, mint ami van! Azonosulj a jelen pillanati önmagaddal pillanatról-pillanatra! Garantáltan boldog leszel, ugyanis semmi nem fogja megzavarni alaptermészetedet, ami a boldogság maga.

2017. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A sok apró öröm rakja össze mozaikként a teljes képet. Minél több benne az "örömkocka", annál vidámabb az összkép.


Érdemes észrevenni az apró szépségeket. A félig teli poharat látni a félig üres helyett.


És vannak nagyon alacsony lányok is. :)

2017. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hány centi vagy? Egyik srác ismerősöm 155 centi és még kövér is, vagy 26 éves koráig szűz volt, aztán összejött egy ugyanolyan alacsony és kövér lánnyal, de mondjuk a lány arca az szép. Azóta már összeházasodtak és két gyerek van. Szóval nem lehetetlenség alacsonyként meg rondán becsajozni, csak valamivel kompenzálni kell, például ez a srác hősszerelmes típus volt, teljesen elbűvölte a csaját. De hallottam olyanról is, hogy egy pasi alacsony is volt, de mellette még olyan ork kinézetű is, de neki meg a dumája volt hatalmas, azzal csavarta el a nők fejét, neki is lett családja. Szerintem ha valójában csajra vágysz de kijelented magadnak, hogy nem keresel nőt és helyette máshol kezded keresni a kompenzációt meg pótszereket, attól csak begolyózol.
2017. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!