Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy az...

Az normális dolog, hogy az emberek többsége boldogtalanul éli le az életét?

Figyelt kérdés

Ha csak én vagyok igy ezzel,akkor szóljatok rám nyugodtan.Meglátásom szerint alig nehány boldog évünk van az életbe.Az átlagos és a rosszul zárt éveink száma sokkal magasabb.Ilyen lenne az élet/életem.Hogy kellene ezen változtatni?


A párkapcsolatot neirjatok,mert nemvagyok jóképű .Szóval a hozzám hasonlóknak máshol kellene megtalalni a boldogsagot.De hol és hogyan?



2017. júl. 16. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ez betegsèg amibe belenevelnek. Megtanítják, hogy láss ès hogyan reagálj.
2017. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

@arnyfarkas


Talán ha nem írnál be minden kérdés alá semmitmondó hülyeségeket, és hogy a "valódi tudást" csak privátban vagy hajlandó elárulni, akkor nem bántanának. Jól sejtem, hogy valami szabályzatba ütköző dolgot próbálsz meg privátban elsütni, pl. fizetős tanfolyamot vagy könyvet hirdetsz, amiért törölnék a hozzászólásodat?

2017. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 szenes43 ***** válasza:
A buddhista mondja: a jövőt tervezni olyan mint üres tóban horgászni. Élj azzal amid van a saját és a környezeted hasznára és elégedett s talán boldog is leszel.
2017. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te magadnak hazudsz. Elhiteted magaddal, hogy nem tudsz becsajzni mert alacsony vagy és nem vagy jóképű. Ez mekkora hülyeség már. Remélem ezt te is érzed. Abban viszont egyetértek, hogy az emberek boldogtalanok és leginkább a pénz miatt. Attól várják a boldogságot. Sajnos a legtöbbünk úgy gondolja, hogy a munka az rossz és el kell fogadni, hogy nem baj ha utáljuk a munkánkat, csak csinálni kell. Sajnos ez már nagyszüleink idejében is így ment, tehát nem csoda, hogy ezt a nevelést kapták a mi szüleink is. Sokan felismerik ezt a problémát, de képtelenek tenni ellene. Tehát itt a pénz a probléma. Egy életen át gürcölünk érte és elfelejtünk élni. Majd csak azt vesszük észre, hogy lejárt az időnk..

Nyilván sok más dolog miatt lehetünk még boldogtalanok, ilyen a magány is. Az emebr társas lény, szükségünk van egy társra. Mert mit ér az egész, ha nincs kivel megosztani, nem?

2017. júl. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!