Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki léegyenszíves magyarázz...

Valaki léegyenszíves magyarázza el h mi is az a bevonzás (és h kell csinálni? )?

Figyelt kérdés
Anniyt tudok, hogy ha valamire erősen gondolsz, sokszor és hiszel is benne akkor az megtörténik. Meg h nem szerepelhet benne a 'nem' szó. Ennyiből áll az egész? Vagy van más is ? ELőre is köszii
2010. máj. 21. 20:20
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért (:
2010. máj. 21. 20:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt olyan, hogy nem akartam találkozni valakivel és a végén már annyira beparáztam és annyit gondoltam rá, hogy hirtelen megjelent. Szóval nálam sajnos csak negatív bevonzás volt...
2010. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Nagyon hosszú lenne elmagyarázni.

Itt meg tudod nézni a filmet. Legkevesebb idő alatt így jutsz a legtöbb infóhoz.

[link]


Online filmeknél.


Ha tovább érdeklődnél, ezek a könyvek nagyon jók (fejből írom, bocs ha elírnék nevet)

Michael Loisier: Így működtesd a vonzás törvényét

Esther és Jerry Hicks: Kérd és megadatik

meg ugye a film könyves verziója: Rhonda Byrne: A Titok


Én újra olvasom ezeket, mert elhanyagoltam ezt a vonzós dolgot, és szakított velem a párom.

Most talpra szeretnél állni.

2010. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Igen, nem lehet benne "nem" mert azt nem érzi az univerzum. Tehát ha arra gondolsz pl hogy jajj csak nehogy egyest kapjak, akkor csak azt hallja h egyest kapj...:)
2010. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Én is így tudom, a "nem" szó nem hallatszik odaátra.

Bevonzani, annyit jelent, hogy a tudatodba beültetni, rágondolni, hogy úgy lesz, stb. Pl. régi megfigyelés, hogy ha a kismama és "kispapa" fiút várnak, szóval, hogy az újszülött majd fiú legyen, gyakran előfordul, hogy ha lány lesz is, de amolyan fiús tipus. Ez elég veszélyes dolog. Meg az egész bevonzás nekem nem tetszik. Mert bevonzunk valamit, aztán kiderül, hogy nem jó, és akkor mondhatjuk, hogy " ja, de nem pont így képzeltem". Én jobban szeretem ráhagyni Istenre, vagy az Univerzumra, vagy ahogy nevezed, csak bízni kell benne, Ő elrendezi.

2010. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%
sztem olvasd el a "Titok" c könyvet és mindenre rájössz :)
2010. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elolvasnám, de nem nagyon van pénzem megvenni, letölteni meg sehol nem tudtam (nem találtam sehol...)
2010. máj. 23. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak próbálj meg pozitív lenni mindenben és ne olvasd el a Titok könyvet, mert az egy hülyeség, meg drága is! Nem szólva ahhoz, hogy rendesen tudjad "működtetni" a "vonzást" több könyvet kéne megvenned és elolvasnod.


Inkább próbáld meg racionalizálni az életed, próbálj meg pozitív lenni, azaz félig tele poharat láss és ne félig üreset, értékeld a barátaidat, a családodat és ne stresszelj! Minden agyban dől el! ezt nem a "vonzásra" értem, hanem a pszichológiára!

2010. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!