Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki magyarázza már meg ezt...

Valaki magyarázza már meg ezt nekem. Mi a fene ez?

Figyelt kérdés

Hiszek a szellemekben, de magyarázatra vagyok kíváncsi. Fogalmam sincs mi ez? Szellem? Ha nem akkor micsoda?


A házunk olyan, hogy volt régen egy alap terület, ami fölé padlás vagy építve. Oda fel lehet jutni, mert van feljáró. Az alap házhoz, építettünk egy szobát. A szoba és a ház csak egy ajtóval van "összekötve". A padlásfeljáró nincs. Tehát a szobám felé nem lehet felmenni. Egyik nap néztem a tvt és kaparás hallottam. Úgy voltam vele biztos egerek lehetnek, vagy patkány, vagy valami más. Aztán fél óra múlva nem kaparászás, hanem mintha egy ember ugrálna fent. Nagyon hangos dübögés egyik sarok majd a másik sarokban. Aztán elmúlt. Azóta az ágyam jobb oldalán fura szagot érzek. Már kitakarítottam de inkább a levegőnek van olyan szaga vagy nem is tudom. Azon az egy ponton. Volt olyan is, hogy zuhanyzás közben a kabin csörrent egyet mintha megrúgnák.. ilyenek:S Hiszek a szellemekben de valami értelmes magyarázat az ilyenre? a dübögést milyen állat okozhatja ? a macska túl kicsi meg halk ehhez. felmenni meg nem bírna szerintem..


2010. dec. 19. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
húúha....lehet, hogy mégiscsak egerek, patkány, pocok! a büdös azért lehetett mert a padláson megdöglött egy egér(példáúl) és terjengett a szaga a levegőbe. Szerintem macska, és talált egy gombolyagot és azt kecergette azért ugrált! :)
2010. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Felmentem valamelyik nap, nem találtam semmit . Úgy jutottam fel, hogy elhúzgáltam a cserepeket és bemásztam.. egérmérget tettem le de ezek olyan egerek hogy még mindig élnek.. Amúgy viccen kívül ilyen gyros szag van.. Köszi a választ!
2010. dec. 19. 13:52
 3/24 anonim válasza:

akkor esetleg denevérek???

jah de azok meg nem ugrálnak, csak csapkodnak mikörzben szállnak, az miatt is lehet! már nem hallod a hangokat?

első voltam

2010. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kaparászás van. Dübögés nincs. Zuhanykabin még most is van, szag is van még
2010. dec. 19. 16:24
 5/24 anonim válasza:
100%
jaja, egér vagy patkány, nekem a lámpánál kapartak, aztán fentaludt a macska egy kicsit és játszottak csendkirályt. :D
2010. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De megint dübög:\
2010. dec. 19. 20:52
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Betonozott a padlás? Van alatta rés? Mert akkor bedögölhetett oda valami. Egyébként macska, patkány és görény, menyét és nyest is csaphatott odafent akkora zajt. Itt is úgy hupákolnak a macskák néha, mintha egy tucat ember denszelne odafent.
2010. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sár Deszka Nylon Gipszkarton...
2010. dec. 20. 17:19
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát a gyros szagra esetleg annyi magyarázatot tudnék adni, hogy nálunk a konyhai szagelszívó csöve a padlásban végződik, tehát konkrétan ott mindig kajaszag van és mivel a padlás az egész ház felett elhúzódik van, hogy a konyhától távoli szobákban is lehet érezni mi lesz a kaja. Nem lehet, hogy ez okozza a gyros szagot?
2010. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a földön ragadt lelkek, akik ragaszkodnak a saját területükhöz, de ha úgy van, hogy más élő ember veszi birtokba ezt a területet, akkor idővel távoznak, de ha maradnak is semmi rosszat nem tesznek. Ártó szellemek meg nincsenek, mert a nem fizikai világban, nincs olyan, hogy jó vagy rossz. Ilyen csak a mi fizikai világunkban van. Tehát a zone reallity látott erről szóló dolgok zöme szamárság.
2010. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!