Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől van valakinek spirituáli...

Mitől van valakinek spirituális ereje/ kisugárzása?

Figyelt kérdés
Ilyen személyek pl: Hitler, Jézus, ...

2017. júl. 17. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Hitler spirituális kisugárzását megkérdőjelezném.
2017. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Mert tudsz semmit Hitlerről csak annyit amennyit az 8 elemiskolában oktatnak, mert az biztos, hogy gimnáziumba nem jártál.


Hitler mélyen benne volt mindenféle ezoterikus körökben, mágiában, szertartásokban/ rituálékban.

Már maga a szimbóluma: horogkereszt aztán az Áriak, Asgard, belső Föld, Vril Társaság, Herrenvolk-teória, az UFO -k,(Hitler keze alatt gyártották le az első csészealjakat amiket be is vetettek az Antarktiszon s így támadták az Angolokat).


Sorolhatnám még miket tudott Hitler és a bandája, de nem én akarok ékeskedni meg a "hülyeségeim".

Laikusok ne szóljanak már hozzá, okult elvont emberek véleményére vagyok kíváncsi, hogy.


HONNAN ERED/ MIBŐL a SPIRITUÁLIS ERŐ - KISUGÁRZÁS?

2017. júl. 17. 19:09
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező ha lenne fogalmad az igazi spiritualitásról akkor tudnád, hogy Hitler volt a világon legmesszebb tőle.
2017. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Azok az "okkult emberek" miben is különböznek a laikusoktól?


Hogy rengeteg időt szánnak arra hogy paranormal.hu-t olvassanak, meg youtube videókat nézegessenek a 7 pecsétes titkokról? (azért remélem érzed az önellentmondást, hogy top secret dolgokat néz valaki youtubon...).

Vagy honnan van infótok? Te pl honnan szerzed az infóidat, amit nem a kegyetlenül cenzúrázó világ tár eléd? Saját keresőmotorod és saját internethálózatod van amibe senki nem szólhat bele?

Had találjam ki, neked megvannak a "magad forrásai"...


Oké, nekem meg a magamék...

Így azonban nem lehet vitázni, csak arra jó hogy (kategória idegen) kérdésekkel teleszemeteld az oldalt.

hozzád hasonló magasan kvalifikált okkult embereket inkább ezó témakörben keress, ezzel megkíméled az itteniek agysejtjeit is, és legalább a saját igényeidet is kielégíted.


Épp eleget vitáztam már hozzád hasonlóakkal, hogy rájöjjek, képtelenek vagytok a saját kis egyénileg berendezett valóságotokon kívülről származó infót megérteni, és egyeztetni a saját világotokkal.

Ha ti elhatároztátok hogy Hitler csészealjakon repkedve múlatta az időt az Antakrtiszon, akkor az úgy van...

Ha ti elhatározzátok hogy mindenki aki nem ért egyet veletek, az csak is csak az illuminátus-zsidóreptoid-gyíkemberek bérence lehet, akkor az úgy van.


Tipikusan olyanok vagytok hogy előbb hisztek egy hoax gyáros blognak, mint egy érvelő, vitaképes embernek.

Fura, a hoaxgyáros blog írója is ember...feltehetőleg...


Szép napot, és további lubickolást az önnön kreált fantáziavilágodban, ahol mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

2017. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
A spiritualitás ereje pedig a könnyen rászedhető emberek tömegeiből származik. Az egyetlen forrása a fanatizmus, és a tudatlanság, ami ha elég nagy tömegeket érint, akkor szektává is kinőheti magát.
2017. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem, miért válaszol olyan akinek halvány fogalma sincs a spiritualitásról, és segghülye, de azért okoskodik. (előttem lévő válaszoló)
2017. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Jó törlöm a kérdést, nem lehet megkérdezni úgy semmit, hogy ne jöjjenek ide az örültek és ne szemeteljék tele a kérdés alatti válasz lehetőségeket.


Egy kérdésem volt, hogy; Mitől van valakinek spirituális ereje/ kisugárzása?


Erre itt trollkodnak a sok szabadidős YouTube összeesküvéseket néző emberek és rám projektaljak, hogy én is olyan vagyok mint ők!

Persze csak azért tudnak rám projektálmi amit csak akarnak mert nem ismernek és a saját kis korcs fejükből indulnak ki!


Szeretnék egy választ, a kérdésemre nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi nem a két személy, meg, hogy mi vagyok én hanem a feltett kérdésre adott válaszra.

Remélem így már a legbutábbaknak is minden érthető.

2017. júl. 17. 20:24
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem lehet kérdést törölni, okostojás.
2017. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Hendben Hedves Herdező. Hérdésednek hegfelelően hálaszolok heked.

Jézus rendet akart teremteni, hogy a zigóták ne élősködjenek, de nem jött össze, mert a zigóták megtagadták, ketesztre feszítették.

Azután jött Hitlerként Jézus, hogy küldetését más eszközökkel hajtsa végre.

A többit már tudod.

2017. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki beleköt Hitlerbe az azért teszi, mert félreértelmezi a kérdést, talán nem is a spirituális szó a legmegfelelőbb. De tény, hogy Hitler nagyon jól tudott szónokolni, amivel hatalmas tömegeket állított maga mellé. tagadhatatlanul zseniális volt. Aki lepontoz az nyalja csak a holokauszton mormogók seggét :) Én se azt mondom, hogy szent volt, de nagyon értett ahhoz, hogy azt mondja, amit az emberek hallani akarnak és az is tény, hogy kihúzta németországot a hatalmas gazdasági válságból. valamit csak tudott akkor.
2017. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!