Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami spirituális képesség?

Ez valami spirituális képesség?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, de már nem is tudom mióta látok fura dolgokat. Amikor nem is figyelek vagy nem is számítok rá vagy talán csak úgy bármikor előfordul. A szemem sarkából fekete árnyakat vagy foltokat látok, de amint oda nézek eltűnik.... Nagyon ijesztő!! Amikor ez van gyakran történik meg velem, hogy élőlények vagy tárgyak mellet, körül színeket látok, de csak nagyon halványan. Amikor ezt is jobban meg akarom nézni ez is eltűnik. Most akkor hallucinálok vagy megörültem vagy mi a fene van velem? Léci segítsen valaki...

2015. ápr. 12. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Már amikor elolvastam a kérdést, tudtam, hogy gyerek vagy...:D
2015. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii ***** válasza:
0%
Vagy látogass meg egy szemészetet, nem viccelek.
2015. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm..

Tényleg csak azért írtam ezt a kérdést mert megijesztett egy barátom aki nagyon spirituális beállítottságú köszke :)

De akkor tenyleg jobb lesz egy szemész

2015. ápr. 12. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ja. A vidéki tudatlan kislányok mind spirituális képességeket képzelnek be maguknak.
2015. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez teljesen normális, mindenki lát ilyesmiket.
2015. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen fizikailag látod ezeket a dolgokat, akkor szemész. Ha nem tudod eldönteni, hogy látod vagy csak képzeled, akkor lehet a harmadik szem tevékenysége. Akkor ne ijedj meg tőle, inkább próbáld fejleszteni, nagyon hasznos képesség. (Betegségeket ránézésre diagnosztizálni, tudni ki hazudik, kinek van rossz szándéka, stb.)
2015. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vagyok szemész de annyit én is tudok mondani hogy ezek valószinüleg a fehér sejtek a szemeden, sokan látnam ilyeneket nappal is de fôleg felkeléskor.
2015. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!