Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztro showban nyert valaki?

Asztro showban nyert valaki?

Figyelt kérdés

Én megfejtettem az állítólagos üzenetüket,de csakazért sem raktak be az adásba. így-úgy mondogatták,h igen ez a amegfejtés, de csak össze-vissza kapcsolgattak. az adásba nem. így most gondolom érvénytelen az egész. de hangfelvételem van róla.

de van aki nyert 1 milliót?

ha nem akkor miért engedik menni?



2017. júl. 21. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész arról szól, hogy az olyan emberek, mint te, felhívják az emelt díjas számot. Nyilván adásba csak egy ezrelék kerül, sokszor azok is beépített emberek. Gondolj bele, mennyit keresnek ezzel, ha műsoridőt tudnak venni belőle a tévében. Ahhoz képest 1 milliót visszaadni nem nagy dolog. Gondolom ha nem lenne valós nyeremény, megbüntetnék őket, bár így sem értem, miért engedik, hogy megtévesszék szerencsétlen hiszékeny embereket.
2017. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, Lomini mrsrer....
2017. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja aztán mondogatják h nem érik el azokat akkik nyertek. érdekes h én feltudom venni a hangkot, a beszélgetést és sok más intézmény de ők nem . na meg az h megsem kérdezték h mi a címem. ha tudom a megfejtést és mondják h igen eltalálta, akkor azután miért nem kérdezik meg a címet . én bvemondtam a címemet, de gondolom ugysem keresnek meg. visszase hívnak, nem is keresnek. jó lenne ha valaki beperelné őket. gondolom elég bizonyítékom van, de tuti h valamit kidumálnának.
2017. júl. 22. 08:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam nekik, kíváncsi vok. Szerintetek beperelhetem öket csalás miatt?
2017. júl. 22. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a youtube-on: astro show beépített ember vagy átverés.
2017. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az FB is megy "oszd meg" parasztvakítás, (aközött kerül kisorsolásra egy okoskészülék)

44 ezer ember osztotta meg. Tényleg ennyi agyhalott ember van?

2017. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire hiszékeny vagy? Az egész műsor egy átverés, egy pénzlehúzás. Emelt díjas telefonszám. A céljuk minél több nézőt telefonálásra bírni, és minél tovább vonalban tartani. Feladnak egy állítólagos "égi" üzenetet, ami egy úgy-ahogy megkevert közismert közmondás, dalrészlet, filmcím stb. Egy teljesen átlagos műveltségű ember, (akit nem varacskos disznók neveltek egy lakatlan szigeten és nem diszlexiás, vagy vak), csak rápillant, és felismeri az adott szöveget. Aztán előadják, hogy ezt csak egyetlen ember, a "KIVÁLASZTOTT" tudja megfejteni, akinek fel kell hívnia őket (485 Ft/perc), bemondani a megfejtést, és a jutalma X millió forintos mágia. MÁGIA!!! Nem pénz, hanem mágia! Tehát a nagy semmi. Vagy azt mondják, hogy a jutalom a szerencsejáték főnyeremény lehetősége. LEHETŐSÉGE!!! Tehát szintén a semmi. Ha kitöltesz egy lottószelvényt, ugyanott vagy. A főnyeremény lehetőségénél.

A sok balek meg el kezdi hívogatni őket, abban a hiszemben, hogy ő a "KIVÁLASZTOTT", hogy most milliókat fog nyerni. Aztán meglepődik, hogy össze-vissza kapcsolgatják, több helyen bemondja a megfejtést, mindenhol beszélgetnek vele, helyeselnek, várakoztatják, esetleg elvégeznek rajta "nélkülözhetetlen blokkoldást", "tisztítást" vagy "átoklevételt" stb. Közben telenek a percek, adásba nem kerül, csak a telefonszámlája emelkedik több ezer forinttal. Aztán vagy elfogy az egyenlege, vagy besokall, és leteszi a telefont. Vagy megszakad a vonal, és ha elég hülye, akkor újra hív. Közben az adásban a műsorvezető "jós" meg egész idő alatt csak bíztatja az állítólagos egyetlen "KIVÁLASZTOTTAT" a telefonálásra, és beépített emberekkel, kamuhívókkal társalog, akik rossz megfejtéseket mondanak be. Az igazi hívókat meg a "kisablakos jósok" tartják szóval. Látni is a képernyőn, hogyan fogynak, hogyan lesznek foglaltak.

Szóval ki van ez találva, így megy már évek óta és még mindig vannak buta emberek, balekok, akik hívják ezt a szélhámos műsort, és ezáltal életben tartják.

2019. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!