Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vissza"hozni"...

Hogyan tudnám vissza"hozni" esetleg vissza"idézni", vagy akár olyánná tenni? (Lent)

Figyelt kérdés
Azzal a problémával küzdöm ,hogy annó voltak olyan időim amibe bármi áron visszautaznék ha tehetném! Annyira szép idők voltak számomra(nem irok evszamokat se konkret dolgot) ,hogy azóta is azon rágodom egyszerűen vissza akarok menni !!!! Évekkel ezelőttről van szó. De időutazás nincs :( vagy mégis? Valamily formában?
2017. júl. 29. 16:08
 1/2 anonim válasza:
100%

Tudatos álmodást ajánlom, nekem eddig nem sikerült, de olvasottak alapján megtörténhet veled.

Viszont ennek gyakorlati haszna nincs, csak az élményt valamilyen szinten újra tudod élni.

2017. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Aneem ***** válasza:
66%

Ne a múltban élj, hanem tedd rendbe a jelenedet. A múlt halott, nem létezik, kár visszasírni.


Időutazás a saját testedben lehetséges, eddig én csak előre felé próbáltam ki, de sajnos a távolságokat és az ott tartózkodás idejét nem igazán tudtam még uralni. Az eddigi leghosszabb az kb tavaly történt velem, akkor 7 évet mentem előre úgy kb 2023-ba és nagyjából 18-20 másodpercet tudtam ott tölteni. Még van mit finomítani rajta az biztos, de legalább elmondhatjuk hogy működik :)

2017. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!