Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a reinkarnációban...

Hisztek a reinkarnációban (újjászületésben)? Esetleg valamilyen vélemény?

Figyelt kérdés
Múltkor hallotam, hogy onnan lehet kideríteni, hogy ki voltál azelött,hogy melyik évszázad tetszik neked vagy áll közel hozzád..Hozzám a kilencvesen évek állnak, akkor most a régen ott éltem ? Kicsit hülyeség.. Normális válaszokat várok. L/17

2017. ápr. 7. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
kínába törvény írja elő hogy csak engedéllyel lehet reinkarnálódni.
2017. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is hiszek benne, de úgy halottam, hogy engedély kell már a reinkarnációhoz, mert túl sokan reinkarnálódnak mostanság.
2017. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Hozzám a kilencvesen évek állnak, akkor most a régen ott éltem ? Kicsit hülyeség."


Miért?

2017. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert lehetséges, hogy később már például a nyolcvanas évek fognak tetszeni.. Akkor most ott is éltem ?
2017. ápr. 7. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de az inkarnáció - reinkarnáció tény!

Az amit mondasz, abból csak következtetni lehet, de csak 1 kor az ami tetszik? Az csöppet karcsú, akárhogy is nézzük!

Ebből előző életeket felállítani, közel sem lehet.

Ha tetszene vagy 10-15 történelmi pillanat, azon már el lehetne indulni, majd megkeresni a tényleges pontokat vagy csak egyszerűen szimpatizálsz azzal a korral, időponttal vagy esemény láncolattal, de az megint más.

2017. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 thoomas26 ***** válasza:
93%

Napjainkban már komoly szakirodalma van a korregressziós hipnózist megélők beszámolóinak. Sokszor hitelt érdemlő módon számolnak be előző életeikről. A beszámolók minden egyes embernél komoly hasonlóságokat mutatnak, törvényszerűségeiket tekintve.

Ma már az is tény, hogy a tudatunk a fizikai testünktől függetlenül is képes létezni, következésképp a tudatunk élettartama nem azonos a testünk élettartamával.

A halálunk után annak a személyiségnek, akik voltunk, minden emléke, minden pillanata eltárolódik (a közös tudatmezőben, a tudat hálóban, ki aminek nevezi), a hipnózis során ebből mert, így emlékszik vissza az alany. S mivel az alany több kezelés alkalmával is ugyanazokra az életeire, személyiségeire emlékszik vissza, mindenképpen feltételez valamiféle kötődési pontokat. Hiszen több milliárd másik életet is választhatna. A válasz viszonylag kézenfekvő: a lelke mindenkinek tudja, ki is volt ő korábban.

2017. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor gyilkoltak meg és van egy elintézendő dolgod...
2017. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!