Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik rendszeresen meditálnak,...

Akik rendszeresen meditálnak, milyen célból teszik, és mit értek el eddig vele? Mennyi idő kellett ahhoz amit eddig elért, és hogyan meditált?

Figyelt kérdés
Én is rendszeresen meditálok , egyenlőre annyi sikerélménnyel hogy megnyugtat illetve lezsibbadok közben de kellemesen , és érdekelne mások tapasztalatai.

2017. aug. 1. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, több fajtát meditálok, változó eredménnyel, de úgy általában elsőre sikerült a legtöbb.
2017. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


ezt:

[link]

olvastad? Kíváncsi vagyok, te melyik módszert használod.


Nos?

2017. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , én vagy ülve vagy fekve , próbálom kiüríteni az agyam és mikor már teljesen kikapcsoltam akkor vizualizálok néha , általában olyat amíről mondjuk azt olvasom segít mondjuk testkilépésben vagy egyszerűen csak a légzésemet figyelem , sajnos talán azért nem érek el semmi "különlegest" vele azért nem nyílik ki a harmadik szemem ( mert számomra ez lenne a cél hogy spirituálisan fejlődjek ) mert közben kicsit félek azoktól a dologtól amit emberi szem nem láthat ,.de közben szeretném is és érdekelne . Van hogy próbálok a fejem közepébe koncentrálni nem tudom ezt máshogy leírni és az segít , olyankor olyan érzés mintha süllyednék lefele.
2017. aug. 1. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:

a meditáció nem izgalom és pláne nem kaland.

rendeződés.


légzésfigyelés mostanában nagyon fut fel nemzetközileg is elismerik és használják. Persze hülyén.

De attól még nagyon jó.

hónapok kellenek hogy a kiegyensúlyozottságot kialakítsa. De jó

2017. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk, hogy öt éve gyakorlok, és jelenleg ott tartok, hogy erre a kérdésre sem vagyok hajlandó válaszolni, mert ha kitartóan gyakorolsz választ fogsz kapni erre a kérdésedre is, természetesen belülről, mivel már eleve a kérdés is belőled merült fel. A lényeges kérdés: Ki az vagy mi az akiben vagy ambien a kérdések és a válaszok felmerülnek?

Jómagam pedig azért nem vagyok hajlandó most mélyebben belemenni a fejtegetésbe mert itt 50 fok van és az energiaszintem így is nulla, megyek is meditálni...

2017. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs az okoskodásért d nincs olyan hogy meditálni.


A meditáció van mint állapot. Aki nincs ebben az állapotban az maximum relaxál. Az is lehet pozitív hatású de nem meditáció.

2017. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!