Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik értenek hozzá! Hogy...

Valkaiss kérdése:

Akik értenek hozzá! Hogy működik ez az energia meg akarat dolog?

Figyelt kérdés

A volt párommal már rég szakítottunk és nem áll szóba velem. Nekem is van más, neki is. Jó rég nem láttam őt, de sokat gondoltam rá. Aztán a sors úgy hozta hogy egy helyen dolgozunk. Nem is köszön, de olykor látom hogy néz rám és valami kis elbizonytalanodást látok rajta. Szeretnék kibékülni vele, olyan értelemben hogy ezt a feszült helyzetet oldjam. Azért utál mert megtudtam róla valamit, amit szégyell.

Hallottam hogy az akarat útján lehet befolyásolni embereket. Pl a szerelmi kötés is ilyen.

Valami agykontrollal vagy valahogy nem tudnám sulykolni hogy nem kell.ennek így lennie és én semmiért sem haragszom rá?

Volt egy közös helyünk, arra gondoltam ott talán erősebb ez az energia és ott kéne nagyon erősen ara gondolnom hogy legyen ez másként.

Elkeserítő a helyzet és olyan feszült a légkör is köztünk ami egy munkahelyen semmiképp sem fordulhat elő...


2017. aug. 5. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz az a szubjektív kommunikáció. Ha rá keresel google-be megtalálod, hogy működik. De ahhoz, hogy működjön a másiknak fogékonyak kell lenni az ilyesmire, de még ha el is jut hozzá akkor sem garantált, hogy működik. Csak megérzés szinten hat az emberre, aztán, hogy hallgat-e rá az nem befolyásolható.
2017. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 thoomas26 ***** válasza:

Az előttem szólónak teljesen igaza van. Rásegítésnek, nyugodtan csinálhatod, de próbálj inkább személyesen beszélni vele erről.

Nagyon sokan vannak a hozzád hasonló helyzetben. És nagyon sokan nem is gondolnák, hogy sokszor elég lenne egy-két szó, oldani az efféle feszültséget. S nagyon sokaknak nincs hozzá elég bátorságuk, vagy az egójuk nagy hozzá, s a helyzetük örökre úgy is marad.

Ha egy megfelelő pillanatban őszintén elmondanád neki azt, ami téged bánt, s próbálnád vele rendezni legalább a köszönés szintjéig a kapcsolatotokat, akkor az sokat segíthetne.

Hogy egészen pontosan hogyan is fogalmazd ezt meg, már neked kell tudnod, hiszen a konkrét helyzeteteket te ismered.

2017. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A beszéd sajnos kizárva. Az új párja folyamatosan vele van, tudja hogy én vagyok az ex és nem akarok problémát okozni a kapcsolatukban. Meg aztán szerintem elhajtana, biztos fél, hogy bosszúból elmondom az új párjának azt az azóta is tartó dolgot amit szégyell.

Azért ez a rásegítés jutott eszembe. Egy barátnőm exének a nagymamája foglalkozott ilyen dolgokkal, tőle hallottam pár dolgot

2017. aug. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!