Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Arról szeretnélek kérdezni...

Arról szeretnélek kérdezni titeket hogy talákoztatok már intuitív emberekkel? Ha igen, ti milyen embernek/embereknek látjátok őket? Mi a véleményetek arról hogy minden embernek vannak képességei pl:nagy szerencse, intuíció?

Figyelt kérdés

Meg arról szeretnélek kérdezni titeket hogy ti nem tapasztaltok furcsa különös érzéseket? Mindenkinek van egy isteni énje, ti léptetek már kapcsolatba velük?

Én kezdem azt sejteni hogy valami nem stimmel nálam... Horoszkópom a Bak, január 16án születtem, nem vagyok oda-vissza az ezoteriában, de az utóbbi időkben valahogy elkezdett foglalkoztatni.

A születésemmel annyi hogy igen Bak csillagjegy, egy intuitív egyik. Megnéztem a születésnapi horoszkópomat (sunsight) és igen írta azt hogy introvált vagyok (befelé forduló, sokat gondolkodó)ami igaz is, na persze azt is hogy Intuitív. De ami legjobban meglepett az a mondat volt hogy "akik ezen a napon születtek nagyon nagy tehetséggel lettek megáldva. Ők tudják hogy ők csak egy darab rész a nagy képből"

Nem tartom magam intuitív embernek, nagyon érdekel ez a dolog, lehet átéltem már intuitív dolgokat, nem tudom, introváltként sok minden meg tud lepni a mai világból. Jézus is Bak volt, és neki mindenféle képessége megvolt hogy szebbé tegye a világot.

Meg néztem tarot név elemzés és a mágust kaptam.

A Mágus


A mágus az az ember, aki eljutott a megismerésnek arra a pontjára, ahol szabadon mozog a dimenziók között, akaratával befolyásolni tudja a dolgok menetét. A mágus bármikor kész kezdeményezni, beavatkozni. A mágus már nem függ az anyagi világtól, hanem az anyagi világ függ tőle. A mágus felül tud emelkedni az anyagi világ problémáin, és felülről szemlélve tudja megtalálni azok megoldását.

Sokszor van deja vu érzésem, de nemhiszem hogy ezek azok lennének mert legtöbbször nem hiszem hogy megtörténtek volna már ezelött.

Olyan mintha egy másik helyen találnám magam ugyanott, és ilyenkor nagyra tárt szemekkel nézek hogy most mi is történik. De az is megesik hogy ez akkor történik amikor este van pl. kapcsolgatom a tvt, és bejön ez a fura érzés, gondolkodok magamban hogy ez most mi, elgondolkozok hogy tudom mi fog következni, pl arra gondolok hogy ha ez már megtörtént akkor annak a függönynek vörös a színe ha jól emlékszem, rá alig egy két másodperce megjelenik és tényleg vörös az a függöny pont úgy ahogy elképzeltem, vagyis ahogy tudtam.

Kérlek segítsetek ebben aki mondjuk ilyenen átesik, vagy ez most micsoda? A sors valami érdekes jövőt szánt nekem? Kérlek válaszoljatok erre mert már nem tudom mit kezdjek ezzel.



2017. aug. 9. 03:07
 1/8 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon magamnak való típus vagyok de szeretek barátkozni normális nyugodt emberekkel vagy akik temperamentusosak és jófejek.

Érzékeny srác vagyok, de szikla keménynek mutatom magam mikor valamivel nem vagyok megelégedve (tipukus Bak)

2017. aug. 9. 03:22
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Hany eves vagy? 15? Csak a kepzelet jatszik veled.

En kos vagyik megis vannak hasonlo tèveszmèim.

2017. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 thoomas26 ***** válasza:

Mindannyian szellemek (lelkek) vagyunk, akik most éppen fizikai testhez kötve élnek. A leszületésünk előtti és a halálunk utáni időben, tehát az életeink között a szellemvilágban tartózkodunk. A tudatosságunk akkor a legteljesebb, itt, a fizikai testhez kötve erősen korlátolt, leszűkített. Itt javarészt a fizikai érzékszerveinkkel felfogott észleleteket érezzük csak, illetve mindössze a mostani személyiségünkre fókuszálunk. Teljes tudatosságban azonban együtt láthatjuk a valaha volt életeinket, a lehetséges jövőnket, annak biztos és bizonytalanabb pontjaival együtt, stb.


Amikor a fizikai életünket éljük, akkor is kapcsolatban vagyunk a szellemvilággal, az otthonunkkal, hiszen teljesen elszakadni nem tudnánk tőle soha. Ez a kapcsolat többek között egy úgynevezett csatornában nyilvánul meg, ami összeköti a szellemi világot a fizikai világunkkal, s melyet gondolati úton tudunk használni. Ez ugyan minden embernél jelen van, de a legtöbb ember képtelen rá, hogy érzékelje és használja azt.


Aki viszont használja, az is eltérő mértékben. Ami viszont sok embernél elmondható, hogy olykor ihletet érez, intuíciója van, megérzése, valós előérzete, stb., ezek e csatornának köszönhetően lehetnek a fejünkben jelen.

Bizonyos esetekben képesek lehetünk (akár számunkra spontánnak tűnő módon) ezen a csatornán keresztül a felsőbb énünktől (tehát saját magunk által), vagy más szellemi lényektől információhoz jutni.


Ez nagyon eltérő mértékben működhet a különböző embereknél, de nálad is ennek valamilyen fokú megléte okozza az említett tapasztalataidat.


A horoszkóppal csak annyiban függhet össze, hogy nyilvánvalóan egyes személyiségtípusok jobban, míg mások kevésbé lehetnek érzékenyek az ilyesfajta észlelésekre.

2017. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

A sorsmisszió számom ötös, ami a numerológiában szintén a mágust szimbolizálja. A jellemzés, amit leírtál, nagyjából rám is illik.


Azt hiszem, hogy a legtöbb spirituális ember ezt a minőséget képviseli.

2017. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Üdv a clubban. Nekem is 5 a számom ès bak vagyok.
2017. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akik ebben a cipőben járnak mint én, azokkal szívesen beszélgetnék erről.
2017. aug. 9. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia


először is introvertált az a szó amit keresel, nem introvált


másodszorra, erősen elbizonytalanítottál az intuitív szóval kapcsolatban.. már azt hittem én tudom rosszul

a szó jelentése a Google szerint: ösztönös megérzésen, élményszerű felismerésen alapuló, sugallatszerű, ihlet sugallta

ezek a tulajdonságok nem tűnnek valami különlegesnek, lefogadom minden második ember intuitív. ez nem valami isteni tehetség, ez csak azt jelenti, hogy az illető hallgat a megérzéseire. és MINDENKINEK vannak megérzései


aztánmeg. nem tűnsz ANNYIRA tipikus Baknak, ha már az ezotériánál tartunk, én eléggé benne vagyok. megkérdhetem, hány órakor születtél? elég gyanús nekem, hogy 12 óra után valamikor...


16/Bak

2017. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor minden Kovács József nevű ember Mágus?
2017. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!