Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kik azok az Annunakik?

Kik azok az Annunakik?

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 14:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. aug. 12. 18:43
 12/17 anonim válasza:
5%

Régen egész Törökország és vidéke virágzó terület volt Egyiptommal együtt. Egy rossz Annunaki elszabadult a földön és a Nagy és Igaz Annunaniknak muszáj volt egy "bombát" ledobniuk arra a vidékre, ezért lett egy sivár vidék, amúgy a piramisokat olyan tájékozódási pontnak használták, a piramisokban vannak visszapillantó ezüst maradványok, amit az annunaki nép hagyott hátra a földön.


Amúgy az Annunakik óriások, kik kiemelték az embert a többi lényből, írások szerint rabszolga sorban dolgoztak az emberek az Annunakik irányítása alatt, bár olyat is írtak, hogy segítették a népet, eggyütt és boldogan éltek az emberekkel, az biztos, hogy a Bibliából kitörölték őket, mert elvileg nem volt hihető... szerintem igaz


Olyat is hallottam, hogy Isten megbízottjai...



A Magyarok ereje legyen veled!

2017. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Régen egész Törökország és vidéke virágzó terület volt Egyiptommal együtt. Egy rossz Annunaki elszabadult a földön és a Nagy és Igaz Annunaniknak muszáj volt egy "bombát" ledobniuk arra a vidékre, ezért lett egy sivár vidék. A piramisokat olyan tájékozódási pontnak használták, a piramisokban vannak visszapillantó ezüst maradványok, amit az annunaki nép hagyott hátra a földön.


Amúgy az Annunakik óriások, kik kiemelték az embert a többi lényből, írások szerint rabszolga sorban dolgoztak az emberek az Annunakik irányítása alatt, bár olyat is írtak, hogy segítették a népet, eggyütt és boldogan éltek az emberekkel, az biztos, hogy a Bibliából kitörölték őket, mert elvileg nem volt hihető... szerintem igaz


Olyat is hallottam, hogy Isten megbízottjai...

A bolygójuk a Niburu, ami a Naprendszerünkben kering, teljesen más pályán, elivleg a tudósok még csak 13 bolgyót találtak, amit idáig a nagy közönség ismer az 9 és valószínűleg sokkal több bolygó van 13-nál, az aranyért keresték fel először bolygónkat, az előbb említett rabszolga sors ezt takarta... Óriások kb. 4-3 méteresek, de ezt pillanatnyilag nem tudni...



A MAGYAROK EREJE LEGYEN VELED

2017. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Régen egész Törökország és vidéke virágzó terület volt Egyiptommal együtt. Egy rossz Annunaki elszabadult a földön és a Nagy és Igaz Annunaniknak muszáj volt egy "bombát" ledobniuk arra a vidékre, ezért lett egy sivár vidék. A piramisokat olyan tájékozódási pontnak használták, a piramisokban vannak visszapillantó ezüst maradványok, amit az annunaki nép hagyott hátra a földön.


Amúgy az Annunakik óriások, kik kiemelték az embert a többi lényből, írások szerint rabszolga sorban dolgoztak az emberek az Annunakik irányítása alatt, bár olyat is írtak, hogy segítették a népet, eggyütt és boldogan éltek az emberekkel, az biztos, hogy a Bibliából kitörölték őket, mert elvileg nem volt hihető... szerintem igaz


Olyat is hallottam, hogy Isten megbízottjai...

A bolygójuk a Niburu, ami a Naprendszerünkben kering, teljesen más pályán, elivleg a tudósok még csak 13 bolgyót találtak, amit idáig a nagy közönség ismer az 9 és valószínűleg sokkal több bolygó van 13-nál, az aranyért keresték fel először bolygónkat, az előbb említett rabszolga sors ezt takarta... Óriások kb. 4-3 méteresek, de ezt pillanatnyilag nem tudni... Keress rá a nefilimekre



Ui.: ezt hanyadjára írom le :DD, lehet hogy még fogok vmit hozzá fűzni :D


A MAGYAROK EREJE LEGYEN VELED

2017. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi, Veled is legyen az Erő! :-)
2017. aug. 13. 12:03
 16/17 mostazonnal válasza:
sumer / akkád / asszír / babilóniai mitológiában megtalálható istenségek
2017. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én vagyok lalika691 és csak annyi hozzá fűzni valóm lenne, hogy nem Törökország hanem Mezopotámia
2018. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!