Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Temetésen ki látta már az...

Temetésen ki látta már az elhunyt szellemét? Mit tapasztaltatok? Milyennek láttátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
a sötét alakos? istenem, ennyi simán belefér.
2010. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, linkeld be!

Én is éreztem a temetésen anyumat.

2010. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A temetésről fényképek készültek ahol a sír fölött egy fehér fénycsóva látható, szinte az összes képen rajta van. Mindenki azt mondta, hogy biztos, hogy a mama az.


Mármint ezt linkeld be, légyszi.

2010. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincsenek szellemek. Az embernek a lelke nézi végig a temetést.

Hallottam már olyan sztorit h akiket újra élesztettek azok látták magukat h küzdenek az életükért

2010. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A nénikémnél vannak a képek. Egyébként eszem ágában sem lenne ilyennel viccelődni. Van annál jobb dolgom is. Ha csak nevettek rajta hát jól van a ti dolgotok de a mamám halálából SOHA nem csinálnék viccet.
2010. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nincsenek szellemek. Az embernek a lelke nézi végig a temetést.

Hallottam már olyan sztorit h akiket újra élesztettek azok látták magukat h küzdenek az életükért"

:DDD azaz hogy a szelleme!A szellem az elhunyt emberek lelke!csók!

2010. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem használom fel az információkat semmire, csak érdeklődtem, hogy kinek voltak hasonló tapasztalati, mint nekem. Mit linkeljek be, ezt nem értem? Aki szeretne levelezni velem a témában írjon privátban.
2010. máj. 26. 07:06
 18/19 anonim ***** válasza:
20%
Írok később.
2010. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a temetésen, hanem utána a halotti toron, amit a nagymamám szobájában tartottak, ahol meghalt. Nem láttam, hanem szinte végig "éreztem", hogy a szoba sarkának közelében, a tévé felett mintha ott lenne a nagymamám (lelke?). Több általam addig még sosem (éz azóta sem) látott rokon is is részt vett a halotti toron, köztük egy velem hasonló korú fiú, akkor 20-25 éves. Szemmel láthatóan szimpatikus voltam neki, és magamban "bocsánatot kértem" a nagymamámtól, hogy egy ilyen szomorú eseményen is ilyeneken agyalok, de ki tudja, látom-e még ezt a fiút... És ekkor szinte hallottam (!) ugyanazt a szívből jövő teli kacajt, ahogy ő nevetni szokott, mintha válaszolt volna, hogy "dehogy baj, csak éld az életed". Nagyon emlékezetes maradt ez!


Először nagyon megborzongtam, mert az akkori gondolkodásommal (katolikus nevelés) szinte "megbotránkoztam magamban" magamon és az egész helyzeten. Sokat gondolkodtam azon a pillanaton. Átértékelte a gondolkodásomat a halálról: Olyan érzést keltett bennem, mintha a halál sokkal emberközelibb dolog, mint hittem azelőtt, és egyáltalán nem szomorú esemény, hanem "csak van", az élet része, ami ugyanúgy továbbmegy, mint a repülő madárraj, aminek a szerepe "fizikai" dolog és nem több, mintha ezt hallottam volna "odaátról"...

2010. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!