Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A barátom felett mindig...

A barátom felett mindig kioltódnak az utcai lámpák, nem csak 1-2szer történt ilyen, hanem rendszeresen, legalább hetente. Legutóbb egy egész utcában. Milyen természetfeletti magyarázatot adnátok rá? Csak kíváncsiságból.

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Sok energiát szívsz le tőle, ezért ellentétes töltés keletkezik belőle, így a lámpa energiáját szívja magába az ellentétes töltés miatt.
2017. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős a dolog :D
2017. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Velem is elő szokott fordulni, de szerintem csak véletlen. Ha pedig nem, akkor is van rá nem természetfeletti magyarázat.
2017. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
93%
Nem dementor véletlen?
2017. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ismerős a helyzet, amikor megyek, nálam is számtalanszor lekapcsolódik a lámpa... Azt nem értem, miért kell ebbe bármit belemagyarázni Persze tudom, mindenki azt hiszi magáról, hogy mágus és varázs hatalommal bír, na de hogy egy utcai lámpától elszívja az energiát :D XD A barátod lakásában is rendszeresen lekapcsolódik a lámpa? A barátod egyszer menjen távolabb bújjon el, vigyen magával egy távcsövet és lesse meg, hogy a lámpa nem csak akkor kapcsolódik le, amikor ő megy arra.. :D Vagy arra már nincs elég energiája, mert visszaszívta a lámpa? :D
2017. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Természet feletti.... Ahogy elmegy alatta kontakthibás lesz. Nehogy felénk jöjjön még a nap is kontaktos lesz aztán kiég
2017. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Bizony, nagyon sok az ilyen beázásra vagy túlmelegedésre érintkezőhibás, vagy mit tudom én, villogós utcai lámpa, ami percenként hol elmegy, hol megjön... És akkor minden észlény, aki épp végigmegy az utcán, azt hiszi, hogy pont ő körülötte forog a világ. A helyik persze jól tudják, hogy az a lámpa(sor) X éve ott villogja végig az éjszakát.
2017. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Az ezotériában nem hiszek. De abban hogy a látható, a tuodmány által vizsgált, és a láthatatlan (de nem "természetfeletti") világ egy azonos logika, szabályok és természeti törvények szerint működő, egységes rendszert alkot, igen.


a dolog hátterében biztosan valamilyen energia áll. Lehetséges, hogy a barátodnak magának van olyan lénye, ami valamilyen módon hatással van az elektromosságra, de az is lehet, hogy kíséri őt valamilyen láthatatlan lény, aki, ami az elektromos energiából nyeri az energiát.

A paranormális jelenségek gyakran összekapcsolódnak az elektromos ingadozással.

2017. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%
Castiel, is that you?
2017. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon bírom a sok előítéletes emberkét, viccesek vagytok, mert amúgy csak kíváncsiságból kérdeztem, mivel én se nagyon hiszek az ezoterikus dolgokban, viszont az gyanús, hogy 2évtized alatt max 1 utcai lámpa oltódott ki konkrétan felettem, a barátomé felett meg tényleg minden héten legalább egy, amikor együtt vagyunk, akkor is, többek között az én utcámban is egy lámpa, amivel se előtte se utána nem volt semmi gond!!! Igazság szerint én is valami fizikai magyarázatot tartanék valószínűnek rá, de eddig nem jutott eszembe semmi...
2017. aug. 27. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!