Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Egész eletemben elrontok...

Egész eletemben elrontok mindent. lehet ez valami termeszetfeletti ami iranyit? Sos

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Ezt nevezzük annak a bizonyos "karmának".

Sok dolog előre el van rendelve ha az ember a rossz időben rossz helyen van, rossz emberek között, ismét rosszkor, balesetek, betegségek, stb… Mindez a TUDÁS HIÁNYÁBÓL FAKAD.

Mikor egy új életbe lépünk, a személyiségünket magunkkal visszük. Ez magába foglalja múltbéli gátlásokat, beállítottságot, tévhiteket, fájdalmat, szomorúságot, és más dolgokat. Mikor új létbe lépünk, emlékezetünkből nem tudjuk előhívni ezeket az eseményeket illetve érzéseket.

Az amnézia megakadályozza az alanyt hogy megértse a gátlásait és legyőzze őket. A tudatalatti megőrzi őket, és igazodik hozzájuk. Az alany nem tud róluk, csak annyit észlel, hogy furcsa, irracionális érzelemek, megmagyarázhatatlan idegbetegségek, és abnormális viselkedés gyötri őket. Attól hogy nem veszi őket figyelembe, a problémák még ott vannak, és befolyásolják az alany jövőbeli viselkedését. Ugyanez a helyzet az elmúlt életeink amnéziájával. Több tapasztalatunk van annál amiről tudunk, ezek a tudatalatti elmében találhatóak, és befolyásolják a jelenlegi életünket. Nem értjük miért történnek velünk rossz dolgok, és a legtöbb esetben nincs hatalmunk megállítani vagy megelőzni őket.

Az amnézia átka és a tudás hiánya miatt létezik az úgynevezett “karma”. A karmának csak tudással lehet fölébe kerülni és végül legyőzni. A tudás a kulcsa mindennek. Ha mindent tudunk önmagunkról, a korábbi életeinkről, és más dolgokról, szabadok lehetünk. Önhipzóssal, hogyha vissza megyünk előző életeinkbe, akkor megismerhetjük önmagunkat, hibáinkat, és legyőzhetjük a karmát, a gátlásokat.

Ha nem is önhipnózist, agykontrollt ajánlok, ami segíthet.

2012. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen lúzer vagy :D (ezt a szó nem sértő értelmében mondom) tegyél érte, hogy ne ronts el mindent! olyan nem létezik hogy mindent elrontasz, ha valamiért mindent megteszel azt nem lehet mindig elrontani. az agykontroll meg szerintem egy átverés amivel hiú emberekből akarnak pénzt kicsalni, nem vagyok túl szkeptikus de ezt baromságnak tartom.
2012. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az agykontrollhoz nem kell tanfolyamra járni. A technika maga 3-4 mondatból áll.
2012. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem derul ki a kerdesedbol, hogy mi az, amit elrontasz? Onkontroll! Vizsgald meg onmagad, mivel lehet, hogy te voltal figyelmetlen, vagy pedig eddig tapasztaltal, de mivel nem tanultal az esetbol, igy ujra es ujra elkovetted azokat a hibakat pl.

Onismeret!

2012. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igazabol olyan dolgokra gondolok hogy hazugsagok suliban a magatartas....

a nagyapamtol orokolhettem ezt a valamit?

amikor elhunyt akkor lettem rossz:/

2012. febr. 26. 12:47
 6/7 nicothyn válasza:
Egyszerűen ne legyél rossz! Tudom, marha nagy tanács... De ne legyél az. Ha tanulnál akkor minden rendben lenne. :) A szerencsétlenségre meg nem kell gondolni. A karma meg valóban ott van... ;)
2012. márc. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Christian Death ***** válasza:

1.Légy optimista gondolkodasu (nem ugy kell mondani hogy mindent elrontok, hanem hogy ezt most veletlen egyszer elrontottam)

2.Gondold meg amit teszel,altalaban van mindenre legalabb 2 lehetoseged (jo valasz/rossz valasz) gondold at 3 szor amire tobb igent mondasz az a jo valasztas, igy nem fogsz elrontani semmit sem.

3 Nem iranyithat a termeszetfeletti ha nem engeded meg neki.

(Ha majd lesz egy jo napod: Koszond meg a jo napot az Istennek hogy minden jol sikerult, es orulj hogy ez a mai nap egy jo napod volt, es ne higgy a termeszetfelettibe csak Istenbe és Krisztusba.)

2012. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!