Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halak lány és ikrek fiú közt...

Halak lány és ikrek fiú közt tényleg nem lehet tartós és jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy fiú, aki ikrek jegyű, nagyon kedves, mosolygós, minden rendben vele.

Én meg halak vagyok és rólam is hasonlóakat szoktak mondani mások és szerintem összeillenénk.


Viszont egy csomó helyen olvasom, hogy a halak a legérzelmesebb jegy, az ikrek meg túl rideg, és nem elég érzelmes, túl pörgős személyiség a halak számára.

Én viszont nem érzem, hogy valami hű, de jaj de nagyon érzelmes lennék és én is egy csomó mindent csinálok egyszerre, ha nem történik velem valami, akkor szét unom az agyamat.


Lehetséges, hogy valakire egyáltalán nem igaz amit a horoszkópja ír? Nektek van személyes rossz tapasztalatotok?



2017. szept. 3. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a horoszkóptól függ sőt köze sincs hozzá. A horoszkópot azért találtak ki, hogy elhitessék az emberekkel,hogy az jelent is valamit. Szerintem ha tetszik az említett személy akkor menj oda hozzá és ismerkedj meg vele jobban esetleg hívd el kávézni.
2017. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

"Lehetséges, hogy valakire egyáltalán nem igaz amit a horoszkópja ír?"


Kapaszkodj meg! Lehetséges!

2017. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

LilKodakOnThatBeat nevű felhasználó válasza:

Nem, mert háremnek számít a két ikerpár, ugyanakkor fajtalanság a hallal szemben.

2017. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Igazabol egy buta es es okos ember kozott nem lehet jo parkapcsolat. Az okos az, aki nem hisz a horoszkopban, a buta meg az, aki igen...
2017. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy hiszek e benne vagy sem, de szerintem az ember intelligenciáját nem az határozza meg, hogy miben hisz, egy intelligens ember is olvashat UFO Magazin-t és egy buta is nézhet műsort a kvantum fizikáról.
2017. szept. 3. 23:44
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

#5

"szerintem az ember intelligenciáját nem az határozza meg, hogy miben hisz"

Pedig pontosan meghatározza. Pffff...

2017. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Simán lehet ,a horoszkóp egy nagyon magyon nagy f@aszság , lehet és kész :)
2017. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Egy ősi próféciában meg van írva, hogy az ikrek nem lesz jó párosítás a halakhoz csak ha szökőévben jönnek össze Február 29. én. (irónia) Amúgy meg kit érdekel ez a horoszkóp baromság? Komolyan ezen filózol vagy csak szórakozol?
2017. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

én: halak

öcsém: ikrek

és nem annyira..

mi azért mert nagyon hasonlóak vagyunk és ugye két dudás..

2017. szept. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyám halak, apám ikrek volt (meghalt szegény). 42 évig éltek egymás mellett. Mindvégig veszekedtek. Úgyhogy erről ennyit.
2017. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!