Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak fiú, Ikrek lány. Mi kell...

Bak fiú, Ikrek lány. Mi kell ahhoz, hogy egy bak meg tudjon tartani egy Ikreket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Őszintén szólva levelezek egy lánnyal, aki ikrek. Tetszik nekem és amiket beszélgettünk, azok alapján el tudnám képzelni vele a jövőt (már pusztán ez is bak jellemző...) . De úgy voltam vele hogy Ikrek nagyon nem passzol hozzám azok alapján amit mindenhol, lehet olvasni, még az itteni megosztott tapasztalatok alapján sem, de vele valahogy volt egy közös pont ami miatt elkezdünk levelezni.



Most feltételezzük,hogy élőben sem változik a véleményünk egymásról.



Azt el tudom fogadni, hogy nem lehet mindig mindent ugyan úgy a megszokott módon csinálni, hogy ki kell próbálni mindenféle hobbit, sportot, randi és kikapcsolódási lehetőséget, olyanokat is amiket talán az életben nem próbálnék ki, ahhoz hogy fenntartható legyen az ikrek szeleburdi érdeklődése. (de ezt lehet egy életen át lehet csinálni?)

Azt látom hogy egy ikerhez az eddigi nyugis életemet el kell felejteni. De Isten igazából, titkon én is szeretnék egy élménydúsabb életet. Egy olyan lánnyal, aki, hogy úgy mondjam "bevisz a rosszba..."



Bár bak vagyok, szexuálisan annál kicsit nyitottabb. Érdekelnek a kiegészízők, játékok, szóval ilyen téren is csinálnék nem túl Bakos dolgokat.



Képes lennék talán elfogadni hogy az ikrek kacsintgat másfele és emiatt nem folytatni féltékenységi háborút, mert nem lehet lefogni egy ikreket, de ha mindig vissaztér nem akarnám "pórázon" fogva tartani, és végtelen sok szabállyal korlátozni. Pedig tudom hogy az én alaptermészetem ilyen, mert jellemzően bak életmódom volt mindig is. De vágytam rá hogy legyőzzem magamat és élvezni is tudjam az életet, amit sosem csináltam. Talán pont azért mert ezt tudom magamról, ismerem hogy milyen vagyok, hogy mik a negatív és pozitív tulajdonságaim, talán pont ezért lehetnék képes másmilyen lenni mint amilyen vagyok.

Mert szerintem könnyebb összetörni egy követ, mint megszilárdítani a levegőt.

És lehet csak ezzel lehet megtartani egy baknak egy Ikreket.



Én 23F, ő 21L



Kíváncsi vagyok a véleményetekre, és Kérlek szépen, aki elhiszi az Asztrológiát, és ismeri az személyiségeket, olyan írjon!!



2016. dec. 12. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
ha hiszel az asztrológiában, akkor értsél már hozzá annyira, hogy nemcsak a napjegy alapján ítélsz, és elemeztesd ki normálisan a kettőtök horoszkópját, mert ez így kuva általános, az emberiség 1/12-ének Ikrek a napjegye és annyi minden befolyásolja még az egyéniséget, hogy ebből az egy adatból kb. semmit nem lehet megtudni.
2016. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kedves bak-fiú!

Az elsö benyomásom az volt a kérdésed elolvasása után, hogy nincsen (elég) önbizalmad. Feltétlenül meg akarsz felelni ennek a levelekböl ismert lánynak, és már most megoldásokat keresel feltételezett helyzetekre. Ennek azonban nem túl sok értelme van. Igyekezz hü lenni magadhoz, ne játszál szerepet. A legtöbb nö megérzi, ha a férfi feltétlenül meg akarja "tartani". Valamelyik nönek ez imponál, valamelyiket elriasztja. Én azt javaslom Neked: ha a személyes találkozások/randevúk után úgy döntötök, hogy összeköltöztök, akkor a hétköznapokban valóban ki fog derülni, hogy egymáshoz illetek-e vagy sem. Ha nem sikerül, akkor folytatni kell tovább a keresést. Hogy a partner/partnernö milyen csillagjegyben született, annak ne tulajdonits túl nagy jelentöséget. Inkább a karakterére irányitsd a figyelmed. Te pedig legyél és MARADJ önmagad. Sok sikert kíván ehhez egy (18 éve) férjes bak nö, nyilas-férjjel (úgy tudom, a papíron mi sem passzolunk össze, de én ma is öhozzá mennék férjhez!)

2016. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Arany élete lehet. Egy ikerpár lánnyal. Az már 4 db ci..

[link]

2016. dec. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megérdemlik egymást. Arra az figyelj, Baj, hogy az Ikrek sokszor csak egy érdekember, még nőként is. Sokkal értékesebb vagy te egy Ikrek jegyűnél, ne engedd, hogy játszon az érzéseiddel, mert ebben profik a nők és férfiak egyaránt.
2016. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemtom... Nekem volt ikrek jegyű barátnőm. Nem érdekből volt velem. Egy nagyon kedves és jó humorú lány volt. Biztos még mindig ilyen hacsak valaki el nem rontotta.
2016. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!