Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Extra magas nőnek milyen ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra magas nőnek milyen ruha lenne előnyös?

Figyelt kérdés

Nagyon magas vagyok (185 cm) és vékony, nem tudom milyen ruhát vegyek, hogy ezt ellensúlyozzam egy kicsit. Nem akarok egy nagy fehér oszlop lenni az esküvőmön. Persze lapos cipő lesz rajtam. Ezek nagyon tetszenek, de nem biztos hogy jól állnának. Szerintetek milyen fazon lenne előnyös?


[link]

[link]


Másik kérdés: mennyire nehéz megfelelő hosszúságú ruhát találni ilyen magasan? Nehéz dolgom lesz?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2017. aug. 4. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Sok sikert a menyasszonyi ruha kiválasztásához és sok boldogságot kívánok nektek!

2017. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltél, kicsit jobban alápakolt szoknyával jobban állnának neked.

Az A-vonal ideális, illetve ez a stílus sem rossz, amit linkeltél, de "teltebb"' szoknyával - bocs, szakkifejezésekben gyenge vagyok. :) Lényeg, hogy a sellőfazont, a hosszú egyenes szoknyákat felejtsd el.


Ez a típus az a-vonal (nyilván van ilyen tüllszoknyásban is, a szabást nézd :D):

[link]


Vagy ez a fajta hercegnős ruha, fűzővel vagy deréktől bővülő szoknyával.

[link]

2017. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ez az alak a mai "ideál", inkább hansúlyoznod kéne az alakodat :)

De ha mindenképpen az ellenkezőjét akarod tenni, akkor harang, vagy a-vonalú, hercegnősebb ruha lesz a neked való.

Sok boldogságot :)

2017. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Vagyok: amúgy én meg az ellenkezője vagyok, alacsony és husis, vastag karokkal :( semmi sem áll jól rajtam, az ujjatlanok végképp :(
2017. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, jó tippeket adtatok! :) Aranyos vagy utolsó, de hidd el ilyen magasnak lenni se jó dolog! Tényleg a magas vékony alkat most az ideál, de nem az ilyen magas és vékony. Sajnos én is nagyon nehezen találok magamra ruhát, szóval ha úgy vesszük egy cipőben járunk.
2017. aug. 5. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!