Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vipassana meditációs tanfolyam...

Vipassana meditációs tanfolyamot végzett-e el család anya? Ha igen, milyen volt? A gyerekei hogyan viselték a távollétet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Amikor becsatornáztak odaföntre, kitisztították a sejtjeimet molekuláris szinten, hogy azok világítsanak és az angyalok számára világítótoronyként funkcionálva hozzám találhassanak!
2017. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Nem látom értelmét ezeknek a meditációs kurzusoknak. Az ember gyakorlatilag elmenekül saját gyengeségei elől ez által. Inkább személyiség-fejlesztést javasolok. Brian Tracy-től vannak fent a neten ilyen jellegű videók, érdemes belehallgatni egy párba kezdésnek. A meditáció a 20-21. század nagy biznisze, ideig óráig nyugodt leszel tőle, de tartós javulást csak személyiségfejlesztéssel fogsz elérni.
2017. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Buddha 2500 éve meditálva jutott el a végtelen boldogság állapotába. A Vipassana meditáció az a technika, amit o is gyakorolt.

A meditáció önmagába véve nem a megváltás, csak segítség egy boldogabb élethez, ha az ember napi szinten gyakorolja.

Ajánlom neked az "Ülök és meditálok" című dokumentum filmet. ;)

2017. szept. 26. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, megnézem. :)
2017. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jorck ***** válasza:

"Én,, ugyan egyéni gyakorló vagyok, de mivel.., így nem járok sehová, és gyerekem sincs, nem tudom mennyire alkalmazhatóak a saját tapasztalataim számodra.

De. Én mikor dolgozok általában 15-50 perc-el korábban kelek, és egyből ébredés után nyomatom a gyakorlatot(így nem zavarok senkit). Este is amikor van még energiám csinálni szoktam. Ezen kívül nap közben is ha úgy jön ki a lépés. Szóval végül is nem tudom mire gondolsz? Milyen távollétet kellene elviselniük..? Ha már tudod mi a gyakorlat; csak csinálni kell.. "Én,, ugyan a zen meditációt csinálom, de nem hiszem hogy a te általad írt módszer érdemben másmilyen lenne/más feltételekhez lenne kötve...

2017. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!