Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dyatlov-rejtelyre van mar...

EZEZ kérdése:

Dyatlov-rejtelyre van mar korszerű magyarázat az okokra, illetve a hágóval kapcsolatos kérdésekre?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nincs. Pár fiatal halálát meg tudták magyarázni hó-sokkal, és hasonlókkal, de mindét nem. Egy újabb rejtély, amire nincs kielégítő tudományos magyarázat. Biztos láttad a filmet. Az időkapu az sci-fi, de ami előtte volt, az nagyjából az eredeti történet.
2017. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eddig legvalószínűbb és legelfogadottabb verzió szerint be nem jelentett kísérleti robbantás volt. Egy termobarikus bombát robbantottak fel, ami tud olyat okozni, hogy látszólag nincs külső sérülés, de a belső szerveket szétzúzza. A repülő/bomba hangja kiválthatta az eszeveszett menekülést, ami miatt hátrahagyták a ruháikat is, a hiányzó szemek, nyelv stb. pedig valószínűleg vadállatok műve.
2017. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz, ez valóban egy reális magyarázat lenne, most neztem meg a filmet ami készült róla 2013-ban utána is neztem Google-n az 1953as (vagy 59?) Eseményeknek de legtöbb oldalon a cikk kiirasa szinten 2013as hir vagy korábbi gondoltam megkerdezem itt hátha azóta meglett magyarázva tudomanyosan. Akkor ezek szerint a filmben levo teleportkapu sem letezett soha illetve azok a mutans lenyek. Egy erdekes esemenyre bukkantam azonban a film nézése kozben amiről nemtudom.megallapitani hogy baki vagy szándékos. Úgy 34perc 47mp-nel amikor beszélgetnek es epp a Scooby Doo-s tema van akorul van egy szakadás a kameraban es utána úgy közép tájt a képernyőn a a domb moge jobbrol bal.iranyba szalad ket valami amirol nem nagyon tudtam eldonteni pontosan mi is. De ez megint csak filmreszlet..
2017. okt. 2. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:

A [link] oldalon vannak a legrészletesebb beszámolók, bár oroszul, de fordítóval ki lehet azért nagyjából szedegetni az infókat.


Egy amcsi kutató, aki több évig kutatta a dolgot, azt mondta, a félresikerült katonai fegyverkísérlet volt.

2017. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg az lehetett. De milyen fegyverrel kísérletezhettek? A kudarc utan ez rögtön abba is maradt? Mi az oka hogy többen is eltűntek azon a helyen utolag is? Akkor mar nem voltak kiserletek? Illetve az hogy a szél hozta letre azokat a különös hullamokat amiket ugyan nem hallani, de az ember pszichéjére kihat, az igaz? Na meg a narancssárga fény az égbolton az is minek tudható be?
2017. okt. 3. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az oka hogy többen is eltűntek azon a helyen utolag is?"


Lehet, hogy ők is ugyanígy végezték, de simán lehet, hogy ellenséges kémek szálltak le arra a területre, és ők nyírták ki, vagy fogták el őket. Biztos volt ott több kísérlet is, csak nem kapott ekkora nyilvánosságot.


"Illetve az hogy a szél hozta letre azokat a különös hullamokat amiket ugyan nem hallani, de az ember pszichéjére kihat, az igaz?"


Állítólag a zengő cédrusok adják ki ezeket a hangokat, de a franc se tudja, mi igaz belőle.


"Na meg a narancssárga fény az égbolton az is minek tudható be?"


Fegyverkísérlet? Ellenséges repülők? UFO?

2017. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan egy katonai kísérlet, sugárzásféleség áldozatai lettek. Az oroszoknál a testek megtalálása előtti keltezéssel szerepel jelentés az akták között, úgyhogy tiszta ügy.
2017. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!