Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem érdemli meg minden...

Miért nem érdemli meg minden ember, hogy párja legyen?

Figyelt kérdés
A próbálkozásaik ellenére csalódások érik őket, folytonos elutasításokba ütköznek. Mi az értelme, hogy szenvedjenek a magánytól egy életen keresztül?

2017. okt. 4. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem biztos hogy szenved, és lehet nem is akar párkapcsolatban élni, mert nem, vagy mert kiábrándult, dobták, jobb egyedül stb.

Ez sztem eléggé bonyolult, a sorsát az ember csak részben uralja, ha vmi félre siklik arról vagy tehet vagy nem.


Na és aki párkapcsolatban él de szenved?? Mert az ura egy xar ember? Bonyolult ez.

2017. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Más elfoglaltságot kell találni, nem csak a b*szás létezik.
2017. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van akinek soha nem volt még kapcsolata, valamint nyilván azokra a személyekre értettem, akik ugyanúgy szenvednek tőle.
2017. okt. 4. 17:13
 4/15 anonim ***** válasza:
Gondolom törvényszerűség miatt, vannak akik mindig kiesnek a kőrből, ahogy én is, sose volt kapcsolatom, akárkinél próbálkoztam, ezért is gondolom, írtam, hogy van ilyen törvényszerűség, élet-sors képlet, amibe egyes emberek nem férnek bele.
2017. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem érdemlem meg, mert magamat előrébb kell helyeznem ahhoz, hogy biztosítani tudjam a feltételeket a szükségleteimhez, időm se lenne párra 😂
2017. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jól van ez igy. Nekem néha több is van.
2017. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem érdem kérdése. Egyébként rengeteg balfék ember van, aki házhoz megy a lófszért rendszeresen, mert olyan emberekkel kezd, akikkel nem kéne. Néha nem árt a környezetünkben lévő emberek véleményére, figyelmeztetésére hallgatni.
2017. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez nem érdem kérdése. Nekem is azt mondta egy ismerősöm, mikor 30 felett párt kerestem, hogy még nem értem meg rá. MI vaan? huszonévesen érett voltam rá, mikor párkapcsolatban voltam, utána meg nem? olyan hülyeségeket tudnak mondani az emberek, komolyan.
2017. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Megvagyok én egyedül, köszönöm jól érzem magam így, kell a fenének a párkapcsolat.
2017. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minden ember "megérdemli" de attol még TENNI is kell ÉRTE!
2017. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!