Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan ember aki nem érdemli meg a szerelmet, mert nagyon csúnyának született?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs! Csak még nem találta rá a párjára.
2015. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Igen.


mégis mi lesz a vége? :D Csúnya csajnak lesz barátja, csúnya srácnak nem lesz csaja.

2015. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmet mindenki megérdemli!


Nincs olyan, hogy csúnya ember, mert mindenkinek más az ízlése, más tetszik és más jön be!

2015. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy nem érdemli meg,vagy annyira csúnyának született.Ez nagyon sok tényezőtől függ,a legfontosabb amit nem tudsz befolyásolni,a szerencse kérdése.

Én például egy nagyon szerencsétlen srác vagyok,és így soha nem kerültem olyan helyzetbe nőkkel,ahol lehetett volna valami,vagy csak szimplán megaláztak,kinevettek...

Másnak meg több kapcsolata is már úgy alakult ki,hogy például egy csaj leejtette a papírjait,és segített neki összeszedni,és hasonló véletlen helyzetekből volt több kapcsolata már.

Nekem semmi ilyesmi,de más sem volt sajnos.így hát hiába vagyok ápolt,kedves,intelligensnek tartom magam,semmire nem megyek vele,mert a szerencsétlenség ül rajtam és nem enged egy picit sem... :/

23/F

2015. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


"Nincs olyan hogy csúnya ember"


Khhh khhh, mibe hogy mégis van? :D Mutassak párat?

2015. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a te és az én ízlésemnek nem megfelelő de attól még lehet hogy másnak meg tetszik.
2015. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És még valami: nem kéne az ilyen embereket elítélni. Ez csak külső. Lehet egy jól kinéző személy is tiszteletlen meg egoista önző.
2015. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok akkor nem sokára meglátom.
2015. ápr. 25. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!