Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennetek is szokott lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek is szokott lenni néha, az az * üresség *szomorúság érzés, amit egy ember hiánya okoz? Pedig nem érdemli meg, mert kb le sem 💩 titeket! Másnak kellene adni, azt a figyelmet, érzéseket, stb. de nem megy?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd menni fog, olyan ez mint a székrekedés. Idő kell a dologhoz..
2017. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor keresek valaki mást. Többnyire találok is.
2017. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Sokáig tartott míg elmult a fájdalom teljesen de elmult, mostmár hálát adok azért az érzésért is mert sok tapasztalatot szererztem általa.
2017. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát elég fura. Inkább emberfüggő! Te figyelj már! Sose gondolkodtál azon, hogy szemrevaló nők, miért vannak gusztustalan, hájas,esetleg más szempontból igénytelen "férfiakal" és fordítva? Akkor mi van a külsővel? Mikor leráznak, hogy nem vagy az esete stb... Hát ez egybaromság! Na jó nem az de mégsem olyan fontos mint képzeljük!

Akkor mi a siker kulcsa?

Hát a talpraesetség, és a kitartás, és még több türelem!

Először is letisztáztad már magadba, hogy ez csak vonzalom, vagy szerelem?

Mert ha szerelmes vagy bele el tudod engedni, ha tudod neki így valóban jobb! Nem akarok én erkölcsi meg érzelmi kiselőadást tartani de nem árt tisztába lenni ezzel. Ha csak vonzódsz hozzá, baromira nem jelenti azt, hogy tudnál vele élni minden nap elfogadni a rigolyáit, stb...

Ha szerelmes vagy, akkor valószínűleg felismerted, hogy mennyivel fontosabb és különlegesebb mint más. Ez megér plusz ráforditást, idōben, és türelemmel. (Mintha nagy áldozat lenne keresni a társaságát?) :D de valóban lehet az... Ha ő nem viszonozza ezt!

Na az valóban idegesítő, mikor az érdeklődés legkissebb jelét se mutatja feléd. Pedig te mindent megpróbálsz,de le se sz*rnak, vagy csak immel ámmal válaszolgatnak!

Valószínűleg más társaságban mozog, (ami idővel szintén megváltozhat) és nincs ideje, energiája megismerni téged, nem tud tudatosulni benne a te személyiséged, vagy mégis de akkor se érdekled, mert álomvilágban kergeti, az ideált, amit egy online forumon látott! Ez a roszabbik eset, a legrosszabb! Az ilyet tényleg érdemes hanyagolni, mert csak a sajátján fog tanulni...

Mindenképp azt javaslom, ne csak a beszélgetésre törekedj, (ha még nemvolt lehetőséged személyes randira) hanem mutass meg a jo oldaladból, minél többet! Ha bejelölted egy közösségi oldalon, mondjuk sürün ossz meg képeket, magadról, es h mit csinálsz. Ez szembe fog jönni vele, megnézi és ha szerencséd van megváltozik a véleménye.

Nem adok udvarlási tanácsokat,de remélem általánosságban azér hasznos volt!

2017. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de sok idő múltával mindig történt valami olyasmi amitől utólag mindig szerencsésnek éreztem magamat, amiért annakidején nem kellettem.
2017. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!