Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Otthon-Fa clubot, azaz Kárpáti...

Otthon-Fa clubot, azaz Kárpáti Boglárka önismereti előadásait ismeritek? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus a hölgy, sok ingyenes videóját hallgattam, tetszik amit csinál.

[link]

Eddig csak az ingyenes adásait néztem, de szemezgetek a tréningjeivel, és a club tagságával.

Azokat kérdezem, akik már voltak a tréningjén, vagy klub tagok. Mondanának véleményt? Ajánlod?



2017. okt. 22. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Két dolog tetszett, az egyik, hogy sokakkal ellentétben nem akart kioktatni és lenyomni, amikor beszélgetni kezdtünk - mondjuk csak pár szót váltottunk, azt is írásban. A másik, hogy jelenleg úgy látom, nagy szükségem lenne némi közösségi támogatásra, máshol is próbálkoztam, de eddig semmi nem volt hasonló az elképzelésemhez és adnék egy esélyt a klubjának, ugyanakkor vonakodok pénzt kiadni ezért. De mivel a kérdező mostanában nem jelentkezik, így ezzel kapcsolatban itt infót jó eséllyel már nem fogok kapni.
2018. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11. Értem. De lehet vmi olyan elfoglaltságot kellene találni, vagy olyan közösséget, ahol magad találsz önmagadra. S nem a hogyan éld életed dolog. Persze rajtad múlik. De én nem vágnék ebbe bele!
2018. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nem értem mitől lesz vki hiteles, aki azzal foglalkozik, hogy összegyűjtötte egy csomó nagy ember szavait és megfelelő színészi tehetséggel előadja. Végülis amúgy is színésznőnek készült csak nem jött össze 😅


Ebből él, másoknak beszél...

2022. máj. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azzal szerintem nincs gond - hogy összeollózott dolgokat - az a lényeg, jól ollózta össze. Müller Péter, Osho (akik nagy tanítónak számítanak), szintén összeollóztak dolgokat. De ollózni is tudni kell. Bogi jó előadó, és tényleg motiváló.
2022. jún. 3. 15:35
 15/15 anonim válasza:
14. Akkor légy boldog vele!
2022. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!