Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Otthon-Fa clubot, azaz Kárpáti...

Otthon-Fa clubot, azaz Kárpáti Boglárka önismereti előadásait ismeritek? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus a hölgy, sok ingyenes videóját hallgattam, tetszik amit csinál.

[link]

Eddig csak az ingyenes adásait néztem, de szemezgetek a tréningjeivel, és a club tagságával.

Azokat kérdezem, akik már voltak a tréningjén, vagy klub tagok. Mondanának véleményt? Ajánlod?



2017. okt. 22. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az róla a véleményem, hogy fekete a haja.
2017. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Itt már több válasz is érkezett ezzel kapcsolatban, ezért szerintem érdemes megnézned: https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__891345..
2018. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
41%

Az előadásait nem ismerem. Probáltam olvasno róla, videót nézni. Minden amit ír szép, jó. Amit és ahogy mobd hihető. A baj egy. Ismerem mint magánszemélyt, tudom, hogy bánik rokonaival, s tudom, hol bukik el, amit képvisel.

Sokaknak ő maga a megtestesített jóság, aki segít önmagunk megismerése

De ez sokszor inkább önzőségre ösztönöz, s csaladok tönkretételére.


Sok mindent elolvasott, sok mindenkitől idézget.

De ne felejtsük, ő is csak egy nő, aki negyvenhez közelít, nincs se gyereke, se férje, se igazi családja. Abból él, hogy másoknak tanácsokat ad, befolyásolja életüket.

2018. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Közben sikerült megismerni a tanítását - nagyon pozitív a véleményem, mind a videóiról, mind a klubbról.

Az nem érdekel, mi van a múltjában - azzal teljesen egyetértek vele, hogy ha a környezet negatív, nem támogató, akkor hanyagolni kell - mert hiába megvilágosodott valaki, ha a környezete visszahúzza.

Tehát, hajrá Bogi! Nekem nagyon sokat segítettél!

2018. ápr. 11. 15:43
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként van férje (élettársa)- Losi, aki szintén szokott előadást tartani, ő is nagyszerű előadó.
2018. ápr. 11. 15:44
 6/15 anonim válasza:

Hát mindenkinek a maga dolga, hogy mit gondol.

A múltja, azért annyira nem negatív. Sok nehéz dolog történt vele (de ezek egy része rokonaival is. Azert nem volt olyan negatív az a környezet, mint leírja. Nagyob sokan tamogatták az életében, s melette voltak, ha hibázott is.

Emellett a múltat nen lehet csak úgy lerázni, azzal együtt fejlődj te is.


Igen van élettársa, Losi, akivel pár éve összejött (azt hiszem, amikor a feleség épp terhes volt)

Előtte is volt egy élettársa (akkor egy idősebb egy felnőtt, s egy kis gyerekkel, s egy válófélben lévő feleséggel)


Ha úgy érzed neked szükséged van segítségre a "megvilagosodáshoz", akkor hajrá.

2018. ápr. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem lesz hiteltelenebb senki, ha nem házas és nincsenek gyerekei. Én is szemezek a klubjával, engem az érdekel, hogy az interneten bárhol fellelhető ingyenes tanácsokon kívül tud-e még valami pluszt adni a tréningjein, illetve a klubon belül.
2018. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Végülis mindenkinek a maga dolga, hogy mit csinál.

Nem tudom nektek mitől annyira hiteles.

De hajrá. Legalább többet fog keresni.

2018. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Megfordítom a kérdést: neked mitől annyira hiteltelen?

Pontosabban nem értem, miért kell valakinek gyereket csinálnia, hogy hiteles legyen a mondanivalója. Nekem kicsit fura, ahogy gondolkodsz, de a te dolgod.

2018. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell gyereket csinálnia. Egyáltalán nem lesz ettől több vagy kevesebb.

Csak azt kérdezem, mi az ami hitelessé teszi pont őt? Mert nem ő az egyetlen. Mi az ami ennyire megfog benne?

2018. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!