Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? Véleményed?

Mit gondolsz erről? Véleményed?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 30. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Azt gondolom,hogy igaz.Most nem akarok jönni itt a vonzástörvénnyel,meg az ilyesmikkel,de én tapasztalom magamon,hogyha csak a jóra gondolok(koncentrálok) akkor jó dolog fog történni,ellenben ha nem,akkor csak a rossz.

Példa:

Apum életveszélyben volt.Szívasztma 17%-os szívműködés...csak sírtam minden percben,itthon is bezárkózva,és csak arra gondoltam hogy elveszítem...romlott is az állapota..Aztán egyszer csak arra gondoltam,hogy erős ember,igenis menni fog,sikerülni fog neki megfog gyógyulni...másnap megműtötték,és azóta teljesen jól van.:) Higyj benne,a hasznodra válhat:)

2010. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
egyértelmű!Logikus!Egy pesszimista embert hasonlíts össze egy optimistával!Ki a boldogabb?Ki éri el hamarabb a célját?
2010. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gondolatainkat energiával töltjük fel./ akár tudjuk, akár nem/ Ez segíti a megvalósulást. Így tud működni a "jó", vagy a "rossz". Rajtunk múlik, hogy mit akarunk. A gondolatok fontosak! Sokkal egyszerűbb, mint gondolnánk.
2010. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ajánlom elolvasni a TITOK című könyvet vagy nézd meg mert már van filmesített változata is
2010. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes. Szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban.
2010. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme, azzal tudod elérni azt, amire vágy ha teszel érte, nem pedig azzal, hogy gondolsz rá.
2012. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!