Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondolsz erről? Mi lehet?

Mit gondolsz erről? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja furcsa dolgot kezdtem el érezni. Mintha valaki figyelne.

Ezt úgy kell elképzelni hogy pl.: Este mikor lefekszem az ágyba aludni érzem hogy valaki oda jön az ágyamhoz, sőt van olyan mikor érzem hogy ott van mellettem.

Mintha védene. De ha elmegyek fürdeni amit egyedül szeretek csinálni. Nem szeretem ha valaki más is tartózkodik körülöttem , akkor érzem hogy nincs ott senki. Tehát mintha ez a szellem , vagy nem tudom mi ,amikor olyan helyzetben vagyok hogy felőlem ott lehet mellettem ott van. De mikor egyedül akarok lenni olyankor nincs ott mellettem. Mi lehet ez?

Egyátalán nem rossz érzés. Sőt ez ami történik én ezt úgy érzem hogy valaki itt van és szeret.

Nincs olyan rokonom , ismerősöm aki visszajárhatna kísérteni ..

Nem vagyok őrült , nem néztem sok horror filmet meg stb. Mert általába ezzel szoktak az embernek állni.

Normális vagyok. Előtte ilyet soha nem tapasztaltam. Egyátalán nem is gondolkoztam olyanon hogy létezik-e szellem világ meg ilyenek. Csak az utóbbi egy hónap ami érdekes.

Tehát a lényeg: nem zavaró érzés hogy itt van valami. Csak tudni akarom hogy mi lehet ez?

Kapcsolatba lépjek vele? Vagy mit tegyek?


Légyszíves értelmes válaszokat.


2011. ápr. 18. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán magányos vagy?? lehetséges hogy szükséged van a szeretetre és ezért ezt érzed...
2011. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam. Szeretek egyedül lenni. Olyan magamnak

való vagyok. De Nem vagyok magányos. Nem érzem hogy az életem hiányos lenne.

2011. ápr. 18. 15:04
 3/10 anonim válasza:

szia!

Ne pánikolj be,gondolj mindíg valami szépre,lehet hogy tényleg magányos vagy!menj,kapcsold ki magad,lehet hogy jót fog tenni!

2011. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dr. Michael Newton többek között erről is ír valamelyik könyvében (Lelkünk útja I-IV).
2011. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:D
2011. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lebet bármi őrangyal gondoskodó szellem
2011. ápr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hello!

Én tudom mi ez:Őranygyal!(mindig velünk van kivéve ha nem akarjuk de ha nem érzi azt h nem akarjuk akkor velünk van)

Mindenkinek van.Ha akarsz könnyen kapcsolatba léphetsz vele. Én mikor szomorú vagyok vagy csak unatkozok vele szoktam "komunikálni".Pl.:elalvás előtt megkérdezek gondolatban vmit és megkérem, hogy éjjel álmodjam meg és megálmodom :D És mindig mindent megköszönök neki.Így jó a "kapcsolatunk". Te is kipróbálhatod :D

2011. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üldözési mániád van!
2011. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
09:27 köszönöm szépen ! kipróbálom
2011. ápr. 20. 12:20
 10/10 anonim válasza:
Csak az utolsó hozzászólót erősíthetem.Őrangyal,vagy pedig kell az,hogy biztonságban érezd magad.Csak annyit tudok,hogy velem is van ilyen,de csak akkor,ha egyedül vagyok.Csak nekem nem épp jó érzés,ha azt érzem,hogy valaki ott van az ágyamnál..
2011. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!