Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha meghalok a valóságban,...

Ha meghalok a valóságban, miközben álmodok, akkor az álomban is meghalok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 23:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez csak fordítva igaz, és akkor is csak ha a szüleid felelősek voltak a Krueger fiú haláláért.
2017. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem halhatsz meg alvás közben, ha ez így megtörténhetne, összeroppanna az univerzum!
2017. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"az éppen elmenők MOSOLYOGNAK"

Igen, ilyen létezik. Ilyenkor az agy egy tudatmódosító szert termel, hogy ne őrüljön bele a fájdalomba.


Más elmenők pedig vicsorognak, és az arcukba mélyen bevésődik a fájdalom. Van, aki ténylegesen bele is őrül, miközben meghal.


Ha álmodban halsz meg, akkor mindkét eset megtörténhet.

Lehetséges, hogy szépeket fogsz álmodni, miközben meghalsz.

Ugyanígy lehetséges az is, hogy utolsó erőddel még fel akarsz ébredni, miközben egyik horror rémálom jön a másik után - amiből viszont már nincs ébredés. Ne felejtsd, hogy az álmok nagyon gyorsak tudnak lenni, és több évet tudsz álmodni rövid idő alatt.


Én már álmodtam hasonlót, és elég borzasztó volt - pedig még nem is haltam meg. Azt álmodtam, hogy felébredek, de mindig csak egy másik álomba "ébredtem". A harmadik után sikerült felébredni.

2017. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!