Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy mások...

Miért érzem úgy, hogy mások nem élnek a valóságban csak én, és miért nézem le őket? Miért nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 14:41
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Mi a valóság? Minek kellene érdekelni?
2016. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel semmi, miért tetted fel ezt a kérdést?
2016. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Félek attól, hogy nem érdekel semmi és csak ámulok és bámulok, hogy mások egy fantasyban élnek, miközben én itt ragadtam a valóságban. Mások szellemeket látnak meg egy szakállas foszerért vannak oda, aki hasonlít Conchitára mondván, hogy ő a megváltó. Egy számító ember vagyok. Nevetséges, hogy mindenkit meg tudok nyerni, és emiatt lenézem őket, hogy megbíznak egy olyan emberben, mint amilyen én vagyok.
2016. jún. 21. 15:00
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek sajátos világképe van.

Ennyi erővel, az én szemszögemből te sem a "valóságban" élsz.

Mondjuk nem tiszta számomra, hogy te mit értesz a valóság alatt.

2016. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
93%

"Félek attól, hogy nem érdekel semmi "


- Ez ellentmondás.


A valóság meg nem lehet unalmas. Így valószónűbb, hogy Te sem azt látod, és ez egyébként egyértelmű a leírásodból: attól még, hogy nincsenek benne meseszerű lények, attól még álomvilágban élsz, ahol Te vagy a főszereplő meseszerű képességekkel.

2016. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:

Hmmm én eddig azt hittem, hogy egy nagyon picit minden ember úgy gondolja h csak ő él a valóságban, a többiek nem...

:)

2016. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
#6 Ismered te az ellentmondás fogalmát? Ne fárassz már a felesleges okosságaiddal. Nincs semmi, ami érdekelne. A valóság igenis unalmas "számomra", mert már túl sokat tapasztaltam belőle. Örülnék neki, ha mesevilágban élnék. Biztos mókás hely lehet. Egyébként sincs valódi szándékod válaszolni erre a kérdésre, csak be akarsz szólni vagy mindegy mit csak ellentmondás legyen. Te eleve úgy álltál neki válaszolni erre a kérdésre, hogy én mondok valamit és te annak az ellenkezőjét fogod. Az agyamra mennek már az olyan emberek. De, ha akarod játszok én veled.
2016. jún. 21. 15:15
 8/56 anonim ***** válasza:
Hogy nyersz meg embereket? Miben?
2016. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

#7 Én nem vagyok beképzelt és nem érzem magamat felsőbbrendű ultra mega szuperhősnek csak van egy egészséges világképem.

#9 A személyiségemmel bárkit meg tudok nyerni.

2016. jún. 21. 15:19
 10/56 anonim ***** válasza:
De nem volna szabad?
2016. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!