Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök beszélhet így?

Egy főnök beszélhet így?

Figyelt kérdés
Vagyis nem egészen főnök, hanem inkább valami alfőnök, ha lehet így írni. Felhívott, hogy menjek aláírni valami papírt az adómmal kapcsolatban, persze már 2 hónapja felmondtam. Mondtam, hogy nem vagyok most otthon, erre azt mondta mivel nincs munkahelyem ráérek felmenni, illetve hogy van nekem lábam, amivel elmenjek.
2017. febr. 9. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze azt mondd amit akar főleg egy olyan embernek akivel már semmi kapcsolata nincs. Elég bunkó ,gondolom örülsz hogy eljöttél.
2017. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen már akkor is ilyen volt, amikor ott dolgoztam. De ha utoljára kell mennem valami papírért, tuti beszólok neki. De a főnök is ilyen köcsög volt, ő meg állandóan azt fújta hogy semmit sem csinálok, és már az is baja volt, ha beteg voltam. 52 ezerért, azért nem tűrök el én se akármit.
2017. febr. 9. 18:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg mint ha köze lenne ahhoz, hogy mit csinálok, vagy mit nem, amióta nem dolgozok ott.
2017. febr. 9. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Eléggé sértő másokra nézve. Valójában nem szabadna így beszélni, de tökre elfogadott, hogy aki főnök, az úgy beszélhet mindenkivel mint a kutyával. Pedig nem szabadna így beszélni.
2017. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

De ennyit mondott és te ezen vagy kiakadva??


Biztos még nagyon fiatal vagy, lesz még durvább is.


Tiszta vicc, amit leírtál az semmi.

2017. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez tényleg semmiség, neked is vissza kellett volna vágni valamivel. Mivel nem dolgozol már ott pláne. Aztán b#ssza meg a roh#dékja.

Ne sima anyázást, az lepereg róluk. Valami tisztelettudó, nem csúnya, de mégis hergelő, piszkáló, mitugrász legyen az a beszólás. Olyan, amivel fölé tudsz kerekedni, le tudod nyomni. Arra nagyon kiakadnak.


Valami ilyesmi: Elnézést, de nem hinném, hogy a szabadidőm felhasználása a maga hatáskörébe tartozna, a sajátját meg az alkalmazottaiét úgy ossza be ahogy akarja, a lábam pedig magántulajdon. Majd mikor időm engedi oda fogom érte menni ne aggódjon.


Mindezt valami nyugodt, de mégis lekezelőbb, határozottabb hangnemben.


15 éve f#sszopó főnökök között dolgozok....

2017. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6, és volt aki ennek hatására változott/visszavett?
2017. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, dehogy. Sőt van mikor jobb kussba lenni inkább. Rá kell érezni a dologra.


Tesóm szociológiát tanult. Legtöbb sz#r főnök meg se lepődne rajta, ha leanyáznád, mert tudat alatt tudja, hogy r#hadék. Persze egyből kirúgna. De ha a "tisztelettudó" stb. stílussal nem anyázva felemelkedsz az ő szintjére, akkor neki marha kényelmetlen lesz, hogy te odaférkőztél verbálisan mellé. Emiatt is kirúgna persze nagy eséllyel, ha így piszkálod.

Szóval nem igazán ajánlanám egyiket se, legfeljebb ha az ember nagyon jól ismeri a főnöke reakcióit.


De mivel ő nem is dolgozik már ott, nyugodtan csinálhatja.

2017. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!