Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mi van? Helyzet a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Helyzet a következő: pasimmal elmentem nyaralni, de elég rosszul sikerült, többször volt közöttünk vita.

Figyelt kérdés
Leginkább én miattam, mert úgy éreztem, nem foglalkozik vele, sőt, meggyanúsítottam, hogy mással csetelget a hátam mögött. Tagadta. Húztam mindenért a számat, nem szóltam hozzá. Visszajöttünk, szakítottunk, egyetértett. Ezt követően összejött azzal a csajjal, akivel meggyanúsítottam. (FB-n ismerősök voltak már régen). De a csaj távol él tőle, szóval nincsenek együtt. Mi is távkapcsolatban voltunk. Most megyek hozzá, mert egy bizonyos ügy miatt nála kell aludnom és megkértem, hogy ott aludhassak. Azt írta, hogy örül, és tervez programokat is. Most akkor mi van? Ja, én szeretném visszakapni, szeretem. Ha már nem szeretne, akkor valószínűleg nem akarna velem találkozni, meg programokat csinálni. Vagy igen? Össze vagyok zavarodva, eddig is össze voltam.

2015. okt. 7. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Nőj fel.
2015. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz, megpróbálom :D

Ciki, ha elmegyek hozzá?

2015. okt. 7. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem ciki, mivel nem én vagyok ebben a helyzetben. Az, hogy neked ciki-e azt nem tudom.


De ennek az egésznek én semmi értelmét nem látom. Sőt, jó lenne, ha kinőnéd a hisztis p..csa, gyanúsítgatós szerepet.

2015. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

>Ja, én szeretném visszakapni, szeretem.


Hát, akkor jó hülye vagy. Miből gondolod, hogy ami először ennyire elcseszett volt, másodszor jó lenne?

Úgy tűnik nekem, hogy magadat sem ismered, nem tudod, mit akarsz.

2015. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!