Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkepticisták szerint az...

A szkepticisták szerint az ezot kedvelő emberek mind buta, ostoba emberek, de akkor miért járnak ide?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__860..


"Számomra az ezotéria a legnagyobb csalások alapjának egyike, ami a hiszékeny, aluliskolázott és gondolkodásában korlátozott emberek kihasználására épül minden ésszerűséget nélkülözve."


A legtöbb kérdés pont hogy nem nekik szól. Sőt ha a kérdező direkt kiírja, hogy a szkeptikusok véleményére nem kiváncsi, akkor is direkt válaszolnak.


Annyira odavannak a tudományért mégis bejönnek ide a "buta" ezósokhoz megtéríteni őket.

Ezek szerint egy olyan közegek keresnek ahol mindenki buta és tudnak okoskodni. (retardáltak között még az analfabéta is igazi zseni)

Ez kb olyan mintha én a tudomány kategóriában minden evolúciós kérdéshez beírnám, hogy nem igaz mert a zufok teremtették a földet. Ennek mi értelme?



#buta #szkepticista
2017. dec. 13. 14:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Cirkuszba sem azért jár az ember, hogy tanuljon a bohócoktól
2017. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
39%
Mi volt a kérdésed?
2017. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
48%
Igen, azért!
2017. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Hogy ne bután kerüljek át a halál utáni létbe, kérlek áruld el,

kik azok a szkeptiCISTÁK?

2017. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Szórakozni és rajtunk röhögni.
2017. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%

Elolvastam a hozzászólást, amiből idéztél. Ő egyébként válaszolt a feltett kérdésedre, nem értem, azt már miért nem idézted:


"Ez a véleményem és jogom van kifejteni, akkor is ha emiatt megsértődnek a hívők."


"Pontosan azért fejtem ki a véleményem, hogy az ezoterikusok egy pillanatra se higgyék azt, hogy ez társadalmilag elfogadott és normális. Nem az, ez a beteg emberek kizsákmányolása, az áltudományos könyvektől kezdve a gyógyító köveken át a jóslásokig. Undorító kizsákmányolása a szerencsétleneknek, és szégyen hogy egy ilyen oldalon ennek teret is engednek."

2017. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Idejárnak, mert máshol fizetni kell a belépőért. Ingyenes, azaz free!
2017. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Én is azért szeretek idejárni, mert érdekes látni a népesség összetételét ilyen szempontból is. Ha nem lenne itt ez a rovat, nem is gondolnám, mennyi buta, ostoba ember van, akit szinte lehetetlen meggyőzni arról, hogy legalább egy kicsit gondolkozzon.
2017. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

"Hogy ne bután kerüljek át a halál utáni létbe, kérlek áruld el,

kik azok a szkeptiCISTÁK?"


[link]

2017. dec. 13. 15:59
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
akkor egy gondolkodó ember nem hihet istenben, szellemekben vagy simán az ufókban? a hitet meg a tudást egymást kizárónak gondolni a marhaság...
2017. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!